Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

sokszor vágtam magam ezelőtt, de egy ideje sikerült abba hagynom.

kiderült, hogy a barátnőmnek a combján nagyon csúnya hegek vannak és sírtam nagyon sokat miatta.

most úgy döntöttem újra előveszem a pengém és el is kezdtem a szokásos rituálét.

régen mindig pánikrohamot kaptam ilyenkor, féltem, még jobban utáltam magam.

de most...

mintha nem tudnék sírni, nem tudok egy érzésre se gondolni, nagyon szar.

nem pánikoltam be attól, hogy hiába kötöttem be, az első másodpercnél átázott durván.

egyszerűen, mintha normális lenne.

nem bírok belegondolni.

egyszerűen... nem értem magam. nagyon nem.


voltam régen pszichológusnál, az ilyeneket létszíves kerüljétek. tudom, hogy újra el kell mennem...

csak addig is van bármi ilyen tapasztalatotok? vagy valami, amit leírnátok ezzel...



2020. jan. 23. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Komoly bajok vannak fejben. Nem pszichológust javaslok, hanem kórházba befekvést. Természetesen a zártosztályra, és nem rosszindulatból mondom.
2020. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megértem, hogy ezt mondod. én is undorodom ettől. de ezt, hogy lehet nem rossz indulatból írni/mondani?
2020. jan. 23. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak simán ne csináld. Ne legyél soha egyedül, vagy ba--- ki minden vágó eszközt a házból. Arra gondolj hogy még a car embereknek is lesz egyszer valakijük, de amíg te vagdosod magad senki nem fog akarni.
2020. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igaz is. az lenne a legegyszerűbb, ha nem csinálnám.
2020. jan. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!