Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre jobbam kezd rajtam...

Anyádvalaga kérdése:

Egyre jobbam kezd rajtam eluralkodni a rettegés és a szorongás. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Állandóan azon gondolkodok mások mit gondolnak rólam. Mivel van egy kis túlsúlyom is ez pluszba rátesz egy lapáttal a szorongásomra, semmilyen gyógyszert nem szedek mert ahoz elkéne menni szakemberhez amitől szintén azon agyalnék vajon mit gondolna rólam. Állásinterjúkra se merek elmenni mert a rossz gondolatok eluraldik felettem és bár ott vagyok a mondjuk a bolt előtt ahova jelentkeztem és mondogatom magamba menni fog ez nekem még ha nemis sikerűl jó tapasztalatnak és úgyse látom őket többé de egyszerűen elhitettem magammal, hogy úgyse menne és valószínűleg nem engem keresnek nem én vagyok a megfelelő meg csúnya vagyok és ezek a gondolatok öntik el az agyamat. Földbe gyökerezik a lábam és végül megfutamodom és elmegyek. Amikor ezt anyámnak mondtam, hogy mit tegyek erre mi a válasz “ne gondolkozz így, szard le mások mit gondolnak, foglalkoz magaddal” mondom fuu kösz ezzel aztán kivagyok segítve az x éves szorongásom és egyébb bajaim egyből elis multak. Mit tegyek? Köszi 20/lány

2020. jan. 24. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig az ilyesfajta problémákkal hidd el, hogy érdemes felkeresni szakembert.

Ő éppen ezért van, hogy ilyen helyzetekben segítsen, abszolút nem fog rólad rosszat gondolni.. nem érdekli majd, hogy nézel ki, csak is az, hogy segítsen..


Hidd el tapasztalat..

2020. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet járkálni évekig pszichológushoz, és odahordani neki egy autó árát apránként. Vagy tényleg leszarni mások véleményét, és élvezni az életet. Igazából fejben kell eldönteni, h mit akarsz. Mert ha agyalgatni a semmin, azt semmilyen orvos nem tudja megakadályozni.
2020. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekem kineziológus segített.
2020. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!