Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hozzám miért nem tudnak úgy...

Hozzám miért nem tudnak úgy viszonyulni az emberek, mint a többséghez?

Figyelt kérdés

Mindig olyan kiközösítettnek éreztem magam mindenütt. Ezt aki nem élte át, az nem tudja hogy nekem milyen rossz. Iskolában is kiközösítettek mert csendesebb voltam, mindig egyedül ültem. Volt munkahelyen is éreztem hogy nem kedvelnek a munkatársaim, és a főnököm is utált. Legutóbbi párkapcsolatom sem sikerült, ahogy a többi sem. Volt olyan fiú aki azzal koptatott le hogy túl jó vagyok hozzá. Az utolsó exem is szakított velem. Nem tudom mit kellene tennem, hogy egyszer már én is jó legyek ebben az életben.

Persze az exeknek, a volt osztálytársaknak, a volt főnökömnek jó életük van, ők sose szenvednek elutasításban, ahogy én.

Depressziót állapított meg nálam a pszichiáter, aki azt mondta hogy nincs okom az irigységre, jó életem van. Nem ezt mondta, de ezt lehetett kivenni a szavaiból.

Depressziós is


2020. jan. 25. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Pszichológus segítene a feldolgozásban.
2020. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%
"Persze az exeknek, a volt osztálytársaknak, a volt főnökömnek jó életük van, ők sose szenvednek elutasításban, ahogy én." Ilyen nincs, csak te hiszed ezt.
2020. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!