Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy találtad meg önmagad?

Hogy találtad meg önmagad?

Figyelt kérdés

22éves lány vagyok, erős szorongással az emberek és igazából minden felé.

Nem járok el itthonról egyáltalán, még dolgozni sem tudok elmenni saját magam miatt, az iskolát nem fejeztem be.

Rosszul vagyok ha közösségbe kell mennem ezért minimálisra csökkentettem ezt is. Csak ha nagyon nagyon muszáj.

Van párom, ő eleinte probálkozott, hogy kimozduljak de rájött ha erőlteti csak rosszabb. De elfogadja.

Van pár hónap amikor jobban vagyok. Egy ilyen időszakban ismerkedtünk meg.

Attól félek előbb utóbb a kapcsolatra is rámegy.

Olyan emberek tanácsára vagyok kíváncsi akik átestek már hasonlón.

Hogyan jöttetek rá kik vagytok, mit akartok csinálni? Úgy érzem nem vagyok jó semmire, mindent elrontok ezért inkább else kezdem.

És mindent magamra veszek, meg akarok felelni ha nem jön össze valami nagyon rosszul érzem magam

Régebben voltam ezzel pszichológusnál és pszichiáternél is de igazából nem sokra jutottunk.

Köszönöm anbak aki segit



2020. jan. 27. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kineziológus tud segíteni.
2020. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a tükörben.
2020. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!