Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha egyre rosszabb...

Mit tegyek, ha egyre rosszabb az életem és egyre több a csapda, a rossz történés?

Figyelt kérdés

Például jövő héten és azt követően vizsgázni fogok, képesítést szerzek meg azáltal. A vizsga két nagy részből fog állni. Az egyik témakört utálom, mumusom, de úgy nézett ki, hogy túl leszek rajta. A másikból eleve rengeteget tanultam, képeztem magam. Nos, az iskola keresztbe tett nekünk, így úgy néz ki, pont abból a tananyagból leszek hatalmas nagy bajban, amit nagyon tudok. Olyan technológiát kér számon a suli, ami nonszensz, a neten is alig van infó. Ja, amúgy véletlenül tudtuk meg, hogy ez lesz. -.-


Decemberben felmondtam egy áruházban, 4 órás munkát ajánlottak vállalkozóként. Viszont az emberke folyamatosan hitegetett, hogy rengeteget segít majd, illetve úgy néz ki, szerez majd még munkát, lesz ebből 8 is.

Hát nem segített és nem is sikerült még munkát szereznie.

Egész januárban el voltam akadva miatta és még a 4 órányi munka se jött össze.

Mikor ezt a szemére vetettem, még kvázi én voltam a buta és állítólag nem tetszett neki a hozzáállásom...


Most munkanélküli vagyok.


A ruháim felét le kellene cserélni mostmár és most - hamarosan 3-400 ezer Ft értékben új háztartási berendezéseket venni, régieket javítani.


Ez csak egy része, de évek óta ez megy... Az utóbbi pár hónapban pláne.


2020. jan. 28. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Te csak hisztizel ember!
2020. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor várom tőled a megolásokat pontról-pontra.
2020. jan. 28. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hogy sikerültek a vizsgáid és hogy mennek most a dolgaid?

2020. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!