Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki az, aki szintén ebben...

Ki az, aki szintén ebben szenved? Lehet, hogy több, mint depresszió?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy évente legalább egyszer előjönnek az alábbi dolgok nálam. Általában akkor, amikor stressz, megterhelés, vagy betegség ér. Korábban voltam már depresszióra kezelve!Gyógyszer mellett is előjöttek. Szóval: Nem emlékszem a dolgokra, mert nem tudom megjegyezni őket. Nem tudok koncentrálni. Nem emlékszem mi volt a múlt héten, vagy arra, amit megtanultam munkám során, és alkalmazok is nap, mint nap. Álmomból felkelve zavart vagyok. Mindent elfelejtek. Széthagyok. Most jön a legrémisztőbb, nem vagyok nagyothalló, hallom, amit mondanak, mégsem értem meg. (olvastam, hogy ez vmi auditív feldolgozási zavar) Kezdem azt hinni, hogy ezek komolyabb betegség bevezető tünetei. Vagy az ssri szétcseszte az agyamat. Amit felépítek az életemben munka terén, ezek az időszakok szétcseszik. VALAKI TAPASZTALT MÁR HASONLÓT?
2020. jan. 29. 08:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Olvasni se tudok rendesen, nem nem emlékszem, milyen üzenetet váltottam xy-nal. Dadogok, félrebeszélek. Egy filmet megnézek, nem tudom követni a cselekményt. Nem ismerem fel, összekeverem az arcokat, elfelejtem a kollégák ügyfelek nevét. Mintha elbutultam volna.
2020. jan. 29. 09:05
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezdem azt hinni, hogy skizo leszek.
2020. jan. 29. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez akár gyerekkorodból eredeztethető traumára is visszavezethető.Most azzal nem fogsz sokra menni, ha valaki azt írja le neked itt,hogy "óóóó, igen, én is keresztül mentem ezen..."Figyelemzavaros frusztráció is van, ami egy komoly blokk, információzavar a rendszeredben. Én kineziológust javasolnék, aki megtalálja és oldja ezeket a tudat alatti komoly beidegződéseket.Nem vagy egyedül!!!
2020. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt ilyen és nálam nem volt több, mint depresszió, azaz nem diagnosztizáltak semmi mással. Írtak antidepresszáns gyógyszert, attól elmúlt. Már másik gyógyszereket szedek azóta, de nem jött vissza azóta sem. Valószínű, hogy depressziós tünet nálad is, és azért jelentkezhetett még gyógyszer mellett is, mert nem jól volt beállítva a gyszer és depressziós lettél mellette. (Egyébként fáradtság, kialvatlanság, stressz rátesz egy lapáttal.)
2020. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!