Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális baj lehet?...

Ez milyen mentális baj lehet? Vagy csak önbizalomhiány?

Figyelt kérdés
A barátnőmről van szó... Nagyon szerethető és kedves lány, de brutálisan ingadozik a hangulata. Egy nap alatt szokott lenni dühös, jó kedvű, bunkó stb. Vannak jó napjai is, de van, hogy egész nap csak fekszik, sír és nem tudja megmondani, miért. Azt mondja csak jól esik neki. Döntésképtelen, bár véleménye van a dolgokról. A barátaimmal nem akar találkozni, mert fél tőlük, hiába nyugtatom őt, hogy szeretni fogják, mindig kitalál valami kifogást. De ha menni kell valahova is ki szokott találni, az utóbbi fél évben egyetemre is alig ment be. Van egy lány, akire nagyon szokott irigykedni, folyton nézelődik utána, pedig szerintem nem is szép csaj. Ha eszünk, sosem eszik előttem, mindig elbújik vagy megvárja, amíg én végeztem. Mesélte, hogy az előző pasijával való szakítás után teljesen összeomlott, nem tudta elfogadni, hogy szakítottak, és nagyon sokáig rosszul volt. Nagyon bizonytalan. Egyébként tényleg csodálatos és nagyon erős lány, rosszat senkinek nem okozna szándékkal, és ezért próbálom kitalálni, mi lehet a probléma vele. Ha csak önbizalomhiány, azt talán tudok neki segíteni megoldani.
2020. jan. 29. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet önbizalomhiány de lehet depresszió is esetleg más. Sajnos ha "csak" önbizalomhiányos akkor se tudsz neki segíteni hidd el tapasztalatból mondom. Az lenne a legjobb ha elmenne pszichológushoz így csak feleslegesen szenved.
2020. jan. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

depresszió


ha igy folytatja mélydepresszió, segítség nélkül nem gyógyul.


Próbáld meggyőzni, hogy fogadjon el segítséget, a fő cél, hogy AKARJON kijönni belőle, akár a kedvedért vagy bárki kedvéért - legfőképpen a saját érdekében!!

2020. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!