Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A költözés miatt magam alatt...

A költözés miatt magam alatt vagyok. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
Budapesten éltem a belvárosban, mindent elértem kb. fél óra alatt. Muszáj elköltöznöm a jelenlegi albérletből egyrészt anyagi okokból, másrészt csendre vágyok, hogy tudjak pihenni. Kiköltözök két héten belül az egyik külső kerületbe, ahol vannak boltok a közelben, de a belváros egy óra... csak a munkahelyem van közel onnan. Amióta kiderült a költözés, mindennap magam alatt vagyok, egésznap csak sírni tudnék, arról nem is beszélve (hogy nem vagyok rá büszke) de minden este iszok.. egyenlőre nem tudom elhinni h máshol is jól fogom érezni magam :(
2020. jan. 30. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked biztosan nem volt még valódi gondod, ha ez miatt sírsz. Mi lenne pl., ha nem is tudnál egyáltalán hová költözni?


Nézd már a jó oldalát! Csend lesz, tudsz pihenni és lesznek olyan jó dolgok is, amikről most még nem tudsz, mert nem laksz ott.

Miért vagy ilyen negatív?

2020. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hely elhagyása is egyfajta gyász. Túl kell rajta esni.

Örülj neki, hogy egyáltalán Pesten vagy, nem pl. Kisvárdán.

2020. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mi az ami csak a belvárosban van?

Én 200 km-re lakom BP belvárosától és semmi pénzért nem költöznék oda.

2020. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy Bp-n elég jó a tömegközkedés, éjszaka is el tudsz jutni a belvárosba és még nagyobb élmény is lesz, ha nem lesz mindennapos. Én is nem olyan régen váltottam, én is azt hittem, hogy rossz lesz elszakadni. De nagyon hamar ment és így is el tudok menni mindenhova, ahova szeretnék. Amúgy meg nem végleges, simán lehet, hogy fogsz még a belváros közelében lakni. Örülj neki, hogy van hol, nem érdemes ilyenen sokáig búsulni.
2020. febr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!