Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax 0.5 mg szedek tegnaptól...

Feri7400 kérdése:

Xanax 0.5 mg szedek tegnaptól 2 szemet este Miért nem használ? Nyugatató és altató? Mert én nem érzek semmit.

Figyelt kérdés

2020. jan. 31. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Használ, 1x vetted be, még ne vonj le messzemenő következtetést. Amennyit szedsz, az meg egy lórugás!
2020. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
57%
egy idő után már csak azt veszed észre h marok számra eszed.. és valóban függőséget okoz, nem értem míert kell ilyeneket forgalmazni, és ez vonatkozik a frontinra és a rivora is ..
2020. jan. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A XANAX soha nem volt altató. Rögtön két szemet veszel beráadásul....Melyik volt az az őrült aki így meg ezt javasolta altatónak?
2020. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
KB. 10 éve szedünk 0,25-ös Xanaxot altatónak. Bevált.
2020. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
94%
A xanax nagyon jó altató és az olcsóbb alternatívája a frontin. Nem szabad túlzásba vinni, lehetőleg csak akkor vedd be, ha sokáig forgokódsz és nem megy az alvás. 1 mg nagyon sok kezdésnek. Aki még nem szedte 0.25 mg- vel kezdeni. Vigyázz mert tényleg hozzá lehet szokni. Egészségügyi végzetséggel azt tapasztalom, hogy az idős emberek lassabban szoknak hozzá. Ezért is írtam, kevesebb kezdés, és csak ha ténykeg szükséges. A hatása 20 percen bekül jelentkezik. Ha elöbb veszed be és még nem vagy az ágyban elmegy a hatás...Remélem tudtam segíteni🙂
2020. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba. Ha rászoksz egy életre elrendezed magad. Ajánlom figyelmedbe youtube-on ezt a rövid dokumentumfilmet: xanax-addiktívabb mint a heroim
2020. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és olvasd már el hogy milyen elvonási tüneteket okoz és hány hónapig meg évig tartanak! Garantálom hogy leköpöd a gyógyszeres dobozt meg az orvosodat is
2020. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a xanax egy drog, elvágtam a torkom és a kezemen azeret kettévágtam és felakasztottam magam ájulásig
2020. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék függő lenni,de lelki problémáim vannak,amelyek egy hónapja tovább fokozódtak. Tegnap este bevettem 2 xanax 2 cataflamot és semmi. este 9 kor. semmi! éjjel 1 kor még fent voltam. hát megnyugtatni egyáltalán nem sikerült neki. Nem akarok dilis lenni és nem is vagyok,de muszáj valami. Erősebb gyógyszer kellene. mint a nyugtató terén de nem ártana már végre aludni többet mint 4-5 óra.33 éves 87 kilós ember vagyok lehet kevés az adag? Nagyon nem értek hozzá,a környezetemben nem is volt ilyen. De már nagyon kivagyok mint az álmosság,mint az ideg miatt.
2020. febr. 4. 13:37
 10/13 anonim ***** válasza:
A xanax nem altató, azért nem tudsz tőle aludni.
2020. febr. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!