Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen pszichológusokról?

Figyelt kérdés

Akik szedegetik a szöszt a ruháhazatukról, miközben beszéltek, akik gyakran nézik az órát (az utóbbi az időbeosztás miatt még ok).

És amikor megemlítitek, hogy olyan mintha nem is érdekelné őket, akkor megvádolnak, hogy ilyet mégis hogy mertek feltételezni?


2020. febr. 3. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Felejtős
2020. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Indokoljátok is meg
2020. febr. 3. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen megindokolni, nem figyel rád. A minimum a szemkontaktus. És még a látszatát sem kelti, hogy érdekelnéd.
2020. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szemkontaktus az megvan.
2020. febr. 3. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
2-sel ment át a vizsgán és a pénzért dolgozik. Bár nem értem minek megy be ha az egészségügy így is sz#r Magyarországon.
2020. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Megoszlik a figyelme, felejtős.

Óranézegetés is megoldható... Óra kezdetén beállítja, hogy x óra, y perckor, ha idő letelik, bimm-bammoljon a teló, vagy az óra és akkor nem kell nézni...

Minden szakmában vannak jók és nemjók, agyalni, leragadni nem kell ilyen miatt, váltani kell azonnal.

Pláne nem kell ilyen ember miatt "az egész szakmát" megbélyegezni, aki ilyennel találkozik, esetleg hajlamos lehet az általánosításra.

2020. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na pont ezért félek elmenni, pedig nagy szükségem lenne rá, egy ilyen “pszichológus” az én állapotomon csak rontana, pedig mar nem nagyon van hova

Remelem legalább nem magán volt

2020. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kis tapasztalatom.10 év alatt 3 pszichiáter és 4 pszichológusnál jártam.Melette mindemféle Bach virágterápiát,művészet terápiát,életvezetési mentort is kipróbáltam.Végre úgy néz ki talátam normális diidokit.Mikor találsz egy jót,akkor fogsz rájönni,hogy mennyire gáz volt a többi.

Ha azt érzed nem figyel Rád,keress mást.

A jó pszichoógusom is néha rápillant az órára.Fel van építve az 50 perc,hogy hogyan haladunk.A vége mindíg levezetés,ez fontos.Ha van Valaki utánam,nem csúszhatunk el és maradhat ki a levezetés pl.

2020. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!