Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil, ssri antidepresszáns...

Escitil, ssri antidepresszáns 10mg/reggel,14 napja szedem de még semmi pozitív nem történt . Maradt a depresszió, szorongás-pánik, korai ébredés . Vagy kevés a 14 nap?

Figyelt kérdés
antidepresszáns

2020. febr. 4. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár 4-6 hét is eltelhet, hogy bármi változást észrevegyél. És majd olyan 2 hónap után fogod magad jobban érezni. Ha nincsenek mellékhatások, akkor csak szedjed bátran, jó lesz az.
2020. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek teljesen igaza van. Az első hónapban maximum a mellékhatásai jönnek elő tehát inkább rosszabbul érzed magad, utána jön lassú javulás.
2020. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a felettem szólókkal. Annyit mèg hozzátennék, hogy akkor se ess kétségbe, ha egyáltalán nem látsz javulást mèg 1-2 hónap után sem. Nem mindenkinek használ ugyanaz a gyógyszer. Ha ez ESETLEG nem fog , biztos talál olyat az orvos, ami mér segíteni fog. (Ezt azért írom, mert engem teljesen kétségbe ejtett, amikor 3 hónap gyógyszer szedés után sem volt javulás , egy másik gyógyszer után meg már 2-3 hét alatt ezerszer jobban lettem.

Kitartást!

2020. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Lehet 6 hét is, mire a hatás kialakul. Sőt, addig még az is lehet, hogy néha még rosszabbul érzed magad. Ilyenkor jó, ha esetleg beszélsz a pszichiáterrel telefonon, ő biztosan megnyugtat. De egy közeli családtaggal mindenképp.

Sok türelmet kívánok! Most még nem tudod elképzelni, de pár hét múlva már teljesen jól leszel!! 🙂

2020. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!