Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, aki meg akar halni?

Girlll3 kérdése:

Van olyan, aki meg akar halni?

Figyelt kérdés
Mert unja az életet és nem hoz már semmi jót?

2020. febr. 5. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert unja, és AZT HISZI
2020. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

hogy nem hoz már semmi jót.

De hoz!

Változtatni kell rajta, hogy ne legyen olyan unalmas, és máris jön majd egy csomó jó.

2020. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem volt egy nagyon depressziv idoszakom nem is opyan regen, amikor nagyon meg akartam halni. Nem is meghalni, hiszen soha nem tennem ki ilyen szenvedesnek a csaladomat, inkabb csak azt kivantam bar soha ne szulettem volna meg. Sokat gondolkoztam az elet ertelmen, de semmi komolyra nem jutottam (ez szubjektiv, nem azt mondok hogy nincs). Btw a meghalni vágyó ember is csak addig akar meghalni amig a kapujaba nem kerul a halalnak. Ekkor oket is elfogja a felelem.
2020. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet "unni" a fájdalmakat.

Ha már valamiért kevésbé érzem a kínt akkor már úgy érzem hogy nem is törődnek velem igazán.

A halál számomra nem szabadulás. Nem akarok fájdalommá válni, inkább maradok az elszenvedője.. Lehet hogy lesz valami ami kiváltja a jobb állapotot, addig várakozom és nem hozok végleges döntést.

2020. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én jelenleg ott vagyok, h minden nap eszembe jut h megölöm magam. Ok: a mostani párom miatt megromlott a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel, aki a világon a mindent jelentette, ő a másik felem, és haragszik rám (meg is értem, csak nem bírom feldolgozni és napról napra egyre jobban beleesek a depresszióba ez miatt) , a mostani párom már nem szeretem, mert annyit veszekedtünk már, mindig azt mondja h megcsalom, (holott soha nem csaltam meg egyik varátomat sem, ez miatt már senkivel nem beszékgetek, utcára, se boltba nem megyek már szívesen, rettegek h megint meggyanusít h megcsalom. Elcsunyítottam magam, h ne tetszgessek egy pasinak sem, nem járok nőies ruhákba, nehogy magamra vonzzam a figyelmet, vagy céletlen valaki megnézzen az utcán, mikor párom velem van, h később ezen lovagoljon. pedig nagyon szép nő vagyok... Van egy közös kisfiúnk, ezért nem tudok lépni, egyedüli anyukaként nem keresek annyit h egy albérletet fenn tudjak tartani, ezért inkább miatta maradok és szenvedek. De egyre kevesebb az energiám, és egyre jobban azt látom h felesleges vagyok. Nincs kivel beszélgetnem, már nincsenek céljaim, régen rengeteg volt. Régen bennem több élet volt, mint 100 másikban... Én csupán csak ezért... 😕 Most is azért jöttem fel h olvasgassak erről... Ja, meg lehet h méhnyakrákom van, de nem megyek orvoshoz, jobb nem tudnom most erről, nincs lelkiberőm ezzel a tudattal élni. Amiről bem tudok nem fáj, de kicsit őrlődöm belül ezmiatt még plusszba....
2020. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy lesz valami ami kiváltja a jobb állapotot, addig várakozom és nem hozok végleges döntést."

Biztos, hogy lesz. Figyelj oda magadra minél jobban: egyél-igyál rendesen, vitaminok, ásványi anyagok, stb., pihend ki magad normálisan minden nap, és napi szinten foglalkozz olyasmivel, amit szívesen csinálsz, tölts időt olyan emberekkel, akiket szeretsz. :)

2020. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"minden nap eszembe jut h megölöm magam ... Van egy közös kisfiúnk, ezért nem tudok lépni ... miatta maradok és szenvedek. ... lehet h méhnyakrákom van, de nem megyek orvoshoz, jobb nem tudnom most erről, nincs lelkiberőm ezzel a tudattal élni. Amiről bem tudok nem fáj, de kicsit őrlődöm belül ezmiatt még plusszba...."

Fordulj pszichológushoz legalább a gyereked miatt. Milyen élete lesz így, egy ilyen állapotban levő anyával - meg egy ilyen apával?

2020. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kedves utolsó, 5ös vagyok. Köszönöm a véleményed. Gondolkoztam ezen, de ha a pszichológus rendbe is rak, párom tesz róla h ujból mélyponton legyek, miatta van minden. Ráadásul nem akarok pszichológussal és pszichiáterrel beszélgetni, ráadásul nem gyógyszert szedni
2020. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsi még a gyerek, biztos fiatal vagy, előtted az élet, komolyan. Próbálj meg valami megoldást találni, hogy kiléphess ebből a kapcsolatból. Ha rád ilyen mérgező hatással van, a gyereknek sem lehet jó hosszú távon. A barátnőd sokat segíthetne. Próbálj megint közelebb kerülni hozzá, főleg, ha nincsenek rokonok, akikre számíthatnál.
2020. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt egy motiváló videó .. :


https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2020. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!