Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy adom fel a lottót, hogy...

Úgy adom fel a lottót, hogy elhiszem, hogy nyerhetek?

Figyelt kérdés

Teljesen azt képzelem, hogy én most meg fogom nyerni. Aztán amikor nem, akkor következő héten is feladok. 1 mezőt adok fel 1 szelvényen minden héten, többet nem! De ezt már 15 éve. 5.000 Ft volt a max amit nyertem de mégis azt hiszem elviszem majd egyszer a főnyereményt.

Nem álmodozásnak írnám ezt le, mert egyenesen meg vagyok győződve róla!

Milyen betegség ez és hogyan gyógyítható? Nem vagyok játékfüggő mert ha nyaralok 2 hétig akkor eszembe se jut hogy nem adtam fel.


2020. febr. 6. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nem súlyos, nem kell feltétlen foglalkozni vele, honnan ered, ha csak egy rossz szokás, vagy a nem megfelelő helyen vagy, azzal kell foglalkozni, hogy hogy "tedd magad helyre". De ha te elvagy azzal, hogy heti, ha jól tudom, 225 Ft-ot elpazarolsz, akkor nincs baj, az nem egy súlyos összeg.


Nem voltál/vagy kicsit hadilábon a természettudományokkal, a számokkal, és nem érdeklődsz inkább a művészetek felé? Nekem kicsit ilyen naiv, álmodozónak tűnsz, az alapszemélyiséged olyan, hogy nem foglalkozol a tényekkel, nem vagy realista típus, elhiszed, hogy te vagy az adott dologban a kiválaszott. Az nem rossz, sokszor jól jön, bennem is van ilyen. Mondjuk ennyire nem, csak ha csinálok egy sportot pld., bár én kevertebb vagyok ebben a tekintetben, ezért az eddigiek se illenek így rám :D.

2020. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki így adja fel a lottót. Ha nem hinnénk, hogy nyerni fogunk, akkor nem is adnánk fel.
2020. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1; igen, tipikus művész típus vagyok de nem jártam olyan iskolába és ismerőseim sincsenek ilyen körökből. Szeretek magamnak festeni, zenét szerezni, ilyesmi, de ezt senki nem tudja rólam. Matematika, fizika, kémia stb bukás közelben, magyar, történelem, idegen nyelv végig színötös verseny sok országos verseny nyerteseként. Ez a kiválasztott dolog is igaz rám! Amíg fociztam, szentül hittem hogy világhírű focista lehetek. Tettem is érte, de nem voltak meg a képességek, de továbbálltam egy más dologra ahol szintén kiválasztottnak éreztem magam.
2020. febr. 6. 10:29
 4/7 A kérdező kommentje:
2: végülis igaz!
2020. febr. 6. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek ezzel ennyi időt elcs.szni?

Számítógépen 5 hetente feladsz 8 mp alatt egy 5 hetest és kész. És még külön lesegetni sem kell, hogy nyertél-e, nem lehet elfelejteni a nyereményt, mert értesítenek.

2020. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Higgyél inkább a mateknak, emlékezz, gimiben valószínűségszámításnál gondolom első dolgotok közt volt kiszámolni az egyes lottók telitalálatainak valószínűségét. Nálunk legalábbis így volt. Előtte sem voltam nagy lottó fan, de ezután már csak nevetni tudok a szerencsejátékon. A legnagyobb különösebb befektetés nélküli adóforrás az államnak, csak egy jó mézesmadzag kell hozzá és máris dől nekik a lé. Ha nagyon zavar akkor pszichológus, bár először inkább egyedül próbálnék rendet tenni a fejemben, mert a pszichológus se 2 Ft.
2020. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De miért kéne rendet tenni a fejébe, vagy megjavítani őt, ha ő így jól érzi magát?


Azt írod, kérdező, h milyen betegség, hogyan gyógyítható? Itt inkább a kíváncsiság hajt, hogy mégis mi ez, vagy kínoz és le akarod tenni ezt a szokást? Hogy érzed, inkább örömet okoz, hogy te ilyen vagy, és ezt csinálod, vagy nyomaszt, megnehezíti az életed?

2020. febr. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!