Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne sírjam el magam mindenen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hisztis, csak nem tudom vissza tartani a sírást. Régebben volt hogy sírtam nyilván, de nem sírtam el magam mindenen. Most a legapróbb dolgokon keresztül a legnagyobb dolgokig képes vagyok mindenen sírni. Volt egy autó balesetem. Agyrázkódásom volt, szilánkok a testemen, másra nem nagyon emlékszem. Pördült is az auto. Nem tudom hogy ezzel össze lehet e kötni, vagy sem de azóta van hogy tényleg mindenen el tudom magam sírni. És ez nekem nagyon nem tetszik.

Ennek már több éve de most kezdett el nagyon idegesíteni.


Kérlek, csak olyan válaszoljon aki ért hozzá, vagy esetleg tud segíteni.


2020. febr. 7. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elsőre PTSD-nek hangzik (post tramumatic stress disorder) magyarul trauma utáni stressz zavar. Érzékeny, feszült lettél. Ha nem enyhül, akkor szakemberhez kellene fordulni. De addig is segíthet a sport, vidám dolgok nézése, hallgatása, és kiírni magadból a dolgokat. A írást soha ne folytsd vissza.
2020. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából már kb egy éve volt ez az egész. Akkor gondolom el kéne mennem valakihez. Viszont pszichiáterhez nem szeretnék. Mert gondolom ebben ő szakember.
2020. febr. 7. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Az integratív terápia KIP módszerében 2 szakasz is van a pszichés erősítésre.
2020. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!