Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami mentális betegség...

Ez valami mentális betegség lehet?

Figyelt kérdés
Utálatot érzek magam iránt. Függök mások véleményétől, és meghatározza a hangulatom, ha mások rosszat gondolnak rólam. Nagyon érzékeny vagyok, egyből eltudom magam sírni szinte bármin. Szorongok azon amiért nem tudok olyan lenni mint a többség. Állandó harag van bennem magam iránt. Sokszor csalódtam már az életben. Nincs önbizalmam. Idegen emberek nem képesek még csak megkedvelni sem, egyedül csak a családom szeret. Pedig én is vágyok pozitív megerősítésekre idegenektől, de ezeket sose kapom meg. Barátaim nincsenek, nem is voltak soha, párkapcsolataim voltak, de én senkinek se voltam elég jó, akárhogy próbálkoztam.
2020. febr. 7. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem mentális betegség hanem személyiségzavar. Pszichológusra van szükséged.
2020. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem hiszem hogy ez személyiségzavar lenne ez inkább csak megfelelési kényszer
2020. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mások tényleg rosszat gondolnak és erezetik

Veled vagy csak ezt érzed bekepzeled?

2020. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!