Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt deperszonalizációj...

Akinek volt deperszonalizációja/derealizációja és szedett rexetint? Nektek rosszabb lett tőle?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem szedtem ezt a gyogyszert, de mivel nem kaptal meg valaszt es en is szenvedek a deperszonalizaciotol, megprobalok segiteni, ha tudok. En egy venlafaxine nevu gyogyszert kaptam anno a szorongasaimra, panikra, de sokkal rosszabb lett tole. A gyogyszer teljesen leamortizalt, szo szerint szobanoveny lettem, mar magamat ellatni is lassan keptelen voltam. Ha azt tapasztalod, hogy rosszabbul vagy a gyogyszertol, amit kapsz, mindenkepp beszeld meg az orvossal es kerd, hogy probaljatok ki mast. Mindenki mas, mindenkire maskepp hatnak ezek a szerek. Van, akinek bevalik valami, mig a masiknak nem. Ezert nagyon fontos, hogy addig keresgeljetek, amig megtalaljatok a neked megfelelot....
2020. febr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jobb a depim tőle
2020. febr. 14. 09:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Te mióta szenvedsz ettől?
2020. febr. 14. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van dp/dr már lassan két éve, de nem szedek semmilyen gyógyszert, mert félek, hogy rosszabb lenne. Sajnos nem hallottam még semmilyen szerről, ami másoknak igazán bevált volna.
2020. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szorongrastol van vagy depressziotol akkor lehet hogy segithet gyogyszer. Nehez megmondani elore. Viszont el tud mulni! Irto nehez nem rakoncentralni , de minel kevesebbet figyel rà az ember annal hamarabb fog javulni ez a sz-r.

Tudom, mert nem eloszor vagyok benne sajnos.:/

2020. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!