Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Jókedv mégsincs...

Mi lehet ez? Jókedv mégsincs kedvem olyan dolgokhoz, amiket szeretek?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy depressziós vagyok, de valahogy mégse. Jó a kedvem, szívesen megyek emberek közé, járok programokra, viszont amikor van 1-1 napom itthon, akkor nincs kedvem semmihez se. Pl imádok olvasni, filmezni, szeretek fényképeket nézegetni, de valahogy semmi sem köt le. Mindemellett hatalmas a kupi, a mocsok, nem takarítottam már ki tudja mióta (kb 1 hónapja), áll a mosogatni való a konyhában és még sorolhatnám. Egyszerűen beleállok valamibe és 10 perc után otthagyom, mert nem érdekel, se a kosz, se a rendetlenség és inkább alszok egész nap. De ezeken a napokon kívül meg minden rendben velem. Nem találom az egyensúlyt magamban, mi lehet ez?

2020. febr. 11. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichiáter kéne neked, elég gyorsan. Lehetőleg olyan, aki nem azzal kezdi, hogy vedd be ezt a meg ezt a gyógyszert és húzzál el, mert 5 perc múlva jön a következő beteg.
2020. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel most rám hoztad a frászt, ez ennyire súlyos lenne? Nem érzem annak, azt hittem más is szokott így járni, vagy van valaki, aki ugyanígy érzi magát, de pszichiáter... Ez most kissé megijesztett. :(
2020. febr. 11. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek vannak ilyen periódusai, ilyenkor télen pláne amikor alig látjuk a napot és hideg, rossz idő van. Emiatt nem hiszem, hogy súlyos gondod lenne, inkább olyan ember van kevés, aki mindig lendületes és szívesen takarít. Akik ilyenek, azok általában mániákusak és nem tudnak megnyugodni addig, amíg nem takarítottak fel és nem pakoltak el mindent. Szerintem várj még, lehet amint tavasz lesz, sokk több kedved lesz mindenhez. Ennyi időnél még nem kell aggódni.
2020. febr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!