Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok külföldön,...

Depressziós vagyok külföldön, de nem biztos, hogy Magyarországon jobb lenne?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok itt, de úgy érzem már teljesen kiégtem, és még két évem lenne hátra itt. Kiábrándultam ebből az intézményből, a szakból, minden napom sírással telik. De nem tudom, javulna-e ez, ha most feladnék mindent és hazaköltöznék.

2020. febr. 11. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Már ilyen állapotban jöttem ki, de lehetséges, hogy az is az egyetem miatt volt, talán előre éreztem valahol, hogy nem lesz nekem való. De lehetséges, hogy valami egész más a dolog forrása és otthon is ugyanígy éreznék.

Egész nap szorongok, aktív erőfeszítésbe kerül visszatartani a sírást, akárhányszor kimegyek az utcára.

2020. febr. 11. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem külföld és Magyarország kérdése. Nem vagy jól, a változás nem segített. Az is kevés lesz ha hazajössz. Kérj segítséget, mert csak rosszabb lesz.
2020. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 évig éltünk Németországban. Eleinte jó volt, volt pénzünk jól éltünk. Aztán egyre magányosabbak lettünk, én depis lettem, szinte mindennap sírtam, 50kgra fogytam, hazaköltöztünk, igaz így újból szerényen élünk, de visszakaptam a családom, és boldogabb is vagyok
2020. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva, én itthon totál depis voltam, magánéletem egy csőd volt melegként, viszont mióta Barcelonában élek sok minden pozitív irányba változott, annyi egyedül a negatív hogy a családom messze van, de napi szinten tartjuk a kapcsolatot.
2020. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!