Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vizsgálgatom kényszerese...

Miért vizsgálgatom kényszeresen a kutyámat és miért gondolok arra állandóan, hogy beteg vagy az lesz?

Figyelt kérdés
Szegényt nagyon sokszor viszem még egy szőrbenövésre is azt hiszem, hogy daganat és állandóan vizsgálgatom és szó szerint nagyon rosszul vagyok miatta. Kérem valaki írjon jó tanácsot vagy valamit mert nagyon el vagyok keseredve. Beleőrülök.
2020. febr. 11. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt már minimum egyszer kiírtad, de lehet, hogy kétszer, mert itt alattad is van egy, de annak gyereke is van. Mért nem mész már végre pszichiáterhez? Miből gondolod, hogy a gyakorikérdések népe meg tud téged gyógyítani a súlyos szorongásodból?
2020. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyszer írtam ki a kutya kategóriában és ott azt írták rakjam ki ide. Pszichiáterhez járok plusz pszichológushoz is de szart sem ér és kezdek megőrülni.
2020. febr. 11. 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem a kutya kategóriába írtad. Én is itt olvastam, és válaszoltam is. Sőt, talán szó szerint ezt írtad.

Oszom az egyes véleményét.

2020. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mióta jársz, milyen gyakorisággal? Szedsz gyógyszert is? Mit? Szimpatikusak a szakembereid?
2020. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Április óta járok kb 2 hetente a pszichológushoz és 3 havonta a pszichiáterhez. Kventiaxot írtak fel illetve Lamolepet. A Lamolep egy kalap szart sem ér hiába szimpatikus az orvos meg normális. A kérésemre nem írt fel más gyógyszert mert szerinte ez jó.
2020. febr. 11. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, határozottan emlékszem, én válaszoltam neked. Nem megfelelően vagy gyógyszerezve, ez skizofréniára és bipoláris depresszióra való, neked pedig szorongásod van. Hagyd ott a pszichiátert, keress másikat, mert ennek semmi értelme, csak ártasz magadnak! A pszichológusnál mi történik?
2020. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Beszélgetek vele a családomról és ennyi. Még egy 6 hónappal ezelőtt megcsinált tesztemet sem tudták kiértékelni és megadni a választ.
2020. febr. 11. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Új szakembereket kell keresni, mert a nem megfelelő gyógyszerrel csak mérgezed a vesédet, májadat, a semmit se érő pszichológussal csak rabolod az idődet, a probléma meg jottányit se megy előre, sőt, akár rosszabbodik is. Ezek tb alapúak? Van papírod diagnózisról?
2020. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tb alapúak igen.
2020. febr. 11. 20:50
 10/13 anonim ***** válasza:
És diagnózisod van?
2020. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!