Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyult bulémiások! Véleménye...

Gyógyult bulémiások! Véleményetek?

Figyelt kérdés
10 évig voltam anorexiás, majd bulémiás, kb. 5 éve vagyok teljesen rendben. Most 31 éves vagyok, férjnél, minden rendben volt eddig. Lett egy súlyos betegségem, ami miatt speckó diétán voltam, nagyon egyhangúan étkezhettem, rengeteget fogytam, pedig amúgy is vékony voltam. A lényeg, hogy most megint normálisan ehetek, de gondolom a hiányállapotok miatt falni akarok. Szénhidrátot, fehérjét stb. De ez kiváltja a falásrohamot, nem tudok megálljt parancsolni, aztán pedig jön a bűntudat. Már 4 napja hánytatom magam. :( Ti hogyan kezelnétek ezt, akik már kigyógyultatok belőle? A szervezetem normális reakciója nálam falásrohamot vált ki, s nem tudom, hogyan lehetnék úrrá ezen. Mit gondoltok?
2020. febr. 12. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem tudok konkrét tippet adni, csak gondoltam jól esne egy kis biztatás, szóval ne add fel! Egyszer már kijöttél belőle. Most a baj elején vagy, ha akarod még meg tudsz állni, mielőtt baj lenne. Beszélgess erről valakivel személyesen, pl a férjeddel. Jól leszel
2020. febr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél rendbe? Gondolj vissza mi segített 5 évvel ezelőtt? Valamit jól csináltál akkor!
2020. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!