Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legjobb pszichológus Budapesten?

Legjobb pszichológus Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan pszichológust keresek aki laza,maga az orvos és maga a helyszín hogy könnyebben ellazulhassak, nem csak hallgat hanem véleményt is formáz, adott esetben tanácsot ad, de nem feltétlen adja a számba a szavakat, illetve interaktívak a találkozók.

2020. febr. 12. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálattal tapasztaltam, hogy az efféle kérdésekre általában 0 válasz érkezik. Nem tudnak és vagy nem kívánnak ajánlani az emberek.


Én magam nem tudok kategóriába tartozom - de azt gondolom, hogy amit leírsz, az akár azt is előirányozhatná, hogy neked nem is klasszikus pszichológus kell, hanem egy olyan személy, aki felé bármikor fordulhatsz, ugyanakkor átlátja a pszichés dolgokat és rendszeresen tanácsokkal is ellát, tehát kicsit egyengeti az életutadat.


Nem tudom, jól látom-e, de nekem ez jött le.

2020. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy 0 válasz érkezik, mert egész BP-n egy ember sincs, aki végigpróbálta volna az összes pszichológust, hogy aztán nyilatkozhasson a legjobbról.
2020. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha csak beszélgetni akarsz, akármelyik pszichológushoz mehetsz, de ha kezeltetni szeretnéd magad, inkább kiképzett pszichoterapeutát keressél, hogy ne csalódj.
2020. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván képletes a legjobb.

De ha valaki volt legalább egy embernél, aki a leíráshoz hasonlít, akkor azt hiszem előrébb vagyunk.

Igen, egyébként igy van. Nincsenek egetrengető problémáim, mondjuk ez elég relatív...Egyszerűen vannak olyan dolgok az életemben amit 1,nem tudom hogy küzdjek le 2,nem tudom hogyan kezeljem 3,nem tudom mi lenne a helyes döntés

... Itt nyilván amit irtam is, nem azt kérem valaki adja a számba az instrukciókat hogy ezt meg ezt kell tennem, de szakmailag tud véleményt formálni.

Egyébként talán ez a legfontosoabb nekem. (mármint a vélemény). Voltam olyan orvosnál aki inkább hallgat, kérdez és hagyja hogy én rágjam magam. Van hogy jó ez is, gondolkodok, fejlesztem magam ez által. De néha nem erre van szükségem.

2020. febr. 12. 22:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként gyakorlatban miben más a pszichoterapeuta és a pszichológus? Sosem tudtam😔
2020. febr. 12. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Hajba Kálmánt ajánlották már ketten is, sajnos nekem nem jó, en nem tudom elképzelni, hogy meg tudnék nyilni egy férfinek, de ha neked nem számít a nem, nézz utána
2020. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pszichológusi diploma nem jár együtt terapeuta képesítéssel. A terapeuta képzés diploma után kezdődhet, ha a pszichológus terapizálni is akar.
2020. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!