Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek mitől nőtt meg az...

Kinek mitől nőtt meg az önbizalma?

Figyelt kérdés
A válaszhoz légyszi írjatok nemet és kort is.

2020. febr. 13. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Sport! 25/F
2020. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Heti 600mg tesztoszteron enantat + 400mg deca durabolin


Tökéletes étrend, heti 5 testépítő edzés.

2020. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lemaradt.


23/f

2020. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Szex, rengeteg testedzés, fokozott ápoltság, néhány feltűnő ruha. Ebben a sorrendben. 39 a nemem nem lényeges
2020. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:

Önbizalmat sikerélményekkel lehet építeni. Kisebbektől az egyre nagyobb kihívások felé haladva.

39N

2020. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyetem
2020. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

21/l

Bocsi, lemaradt.

2020. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogytam 30 kilót.
2020. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Attól, hogy ráeszméltem, hogy ilyesfajta divatos “önbizalom-mizéria” - VALÓJÁBAN NEM létezik!

Nem magamban nem tudtam bízni, hanem azokban az emberekben, akik a környezetemben tartózkodtak, és 0-24-ben vagy megaláztak, vagy levegőnek néztek. Amióta (hála Istennek) nem látom őket, - tudom élni normálisan a saját életem, milliókkal jobb így, mert jót tett a környezetváltás.

NEM én “nem tudtam elfogadni magam” - Ez is ők mondatták velem, hanem bizony ŐK nem tudtak elfogadni engem, és foggal-körömmel harcoltak, hogy kényszeresen elvegyék a valódi személyiségemet, mert úgy ahogy vagyok, nekik soha nem leszek elég jó. Állandóan megjegyzéseket tettek a megjelenésemre, a személyes preferenciámra: az, hogy megismerjék a gondolataimat, a valódi személyiségemet, - már büdös volt nekik...


Ami a legfontosabb: NEM magamban kell bíznom! NEM magamban kell biztosnak lennem! Nem mindenféle bullshit “ha tényleg akarom, akkor az megvalósul, mert bevonzom 🤮” bullshitekben. Nem is a körülöttem élő emberekben.

Egyedül ISTENBEN, - aki mindig mutatja az utat, - még akkor is, ha sötétség vesz körül.

Amióta nem misztifikálom túl ezt a kérdést (mert kiderült számomra, hogy NEM LÉTEZIK ez a baromság), - minden megváltozott.

Nem majmolok kényszeresen senkit, nem érdekel senki, akit jobban propagálnak nálam, és azt próbálják reklámozni, hogy ő mennyivel szerethetőbb és jobb nálam, úgy öltözködök, úgy kommunikálok, - ami természetesen jön a lelkemből. Nem agyalok azon, hogy kinek mit hogy vezetek fel: aki képes venni az adást, - az általában jófejnek tart, a szívébe zár, - de azt sem veszem zokon, ha valakinek nem esik le a monológomból semmi, és valószínűleg soha nem fog megérteni. Ez ilyen. De nem is baj: barátok terén is a minőségre törekednek, nem a mennyiségre. Elfogadom, hogy nekem sem tetszik minden, - NEM kötelező mindenkinek tetszenem és megfelelnem. Ha megszakadok, akkor sem lehetek szimpatikus mindenkinek, mert... ez az élet rendje. A szememben ezek az emberek már rendkívül röhejesek, - megtanultam rajtuk őszintén nevetni, és nem készpénznek venni, amit rosszindulatból, vagy akár csak tudatlanságból, tudálékosságból mondanak.

Mindenki - TE IS kaptál egy életet, egyedi fizikai adottságokat, talentumomat, személyes preferenciát azzal kapcsolatban, hogy mi rezegteti meg ösztönösen a lelked, - mi tetszik és mi nem, mi iránt érdeklődsz, milyen illatokat, színeket, formákat szeretsz. És PONT!

Időbe telik, amíg kikristályosodik, hogy mi áll jól, és mi az, amit inkább ne erőltessek. Mi iránt érzek valódi, lélekből előtörő, és hamis, “bullshit vágyat”, amit csak a média, és az aktuális divatos ideológiák mondatnak velem.

Na, és ez az a dolog, amit NEM lehet elhatározni, hogy “holnaptól kipróbálom, és remélem, hogy így lesz”. Az emberek leveszik, ha valamit kamuból gondolsz, ha demagóg vagy. Nekem idén érkezett meg AZ adott pont, amikor ráeszméltem ezekre a dolgokra, - és ennek hála, már nem tudnak megvezetni semmivel.

Amikor jönnek a “negatív áramlatok”, - akkor is ugyanolyannak kell maradni. Akkor prezentálhatod, hogy mit tanultál a békésebb időkben, hogy megérteted-e a leckét.


20/N

2020. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5- ös, egyébként igazad van, de mi van akkor, ha a legkisebb dologban sincs sikered, nem, hogy a nagyokban...
2020. márc. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!