Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

35 óra folyamatos ébrenlét után 5 óra alvás nagyon kevés?

Este hétkor lefeküdtem éjfélkor felkeltem és azóta fent vagyok. Hiába ittam teakeveréket, vettem be melatonint a fejem tompa és szédülök de álom nem jön a szememre. Ha nem tudok éjjel aludni, akkor csak másnap este szeretnék. Mennyire probléma ez?

febr. 15. 02:08  Privát üzenet  

A válaszok
Deák Dominik 2020 nevű felhasználó válasza:

35 óra ébrenlét eleve probléma, természetesen az 5 óra alvás is probléma, de nem fogsz egy ilyentől tartós egészségügyi károsodást szenvedni, hacsak a fáradságtól nem lépsz a busz elé véletlenül.

Azért igyekezz rendszeresen 8-9 órát aludni.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 15. 06:17 Privát üzenet
Ha álmos vagy, akkor ne várd meg az estét, hanem feküdj le. Használd ki a hétvégét!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 15. 07:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A folyamatos erős bánatokba belelehet betegedni?
A folyamatos korán kelés válthat ki enyhe depressziót?
Skizofréniám van, eddig semmi baj nem volt vele, pár napja viszont magamba zuhantam, azóta folyamatos hangok, moraj, csak a sokktól van vagy ide pszichiáter kell? 16/L
Állandó, folyamatos szorongás mihez vezet? Van kiút egyedül, vagy mindenképp szakember szükségeltetik?
Mivel szüntethetném meg a folyamatos napközbeni álmosságot, gyengeséget?
Folyamatos hanyinger, mi a teendo?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!