Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Egyre súlyosbodik,...

Mit tegyek? Egyre súlyosbodik, és lehet, hogy a pszichiátrián fogok kikötni.

Figyelt kérdés
Eljött a mélypont az életembe, nincs értelme tovább folytatni. Rosszul vagyok attól, hogy élek. Szeretném, ha megszabadulnék mindentől, szeretnék meghalni. Remeg belül mindenem, légszomjam van, sírtam egész nap. Nehéz elmagyarázni, azt érzem, hogy idegileg teljesen összeroppanok. Vettem be xanaxot, de nem igazán segít. Az idegösszeomlás kerülget. Valamilyen erős nyugtató kellene? Vagy vegyek be több xanaxot? Minden porcikám remeg, és szó szerint érzem, hogy meg fogok őrülni.
2020. febr. 15. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb és legelső dolog az lenne, ha felkeresnél egy szakorvost, illetve ha tudod a közeli családtagokat.
2020. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rám,ha beszélgetni akarsz..
2020. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj áttérni a paleo diétára.
2020. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakember segítségét kérted már?

Ha van kedved, beszélgethetünk. Mert én is hasonlóan vagyok.

2020. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Xanaxból vegyél be most kivételesen többet. Nem tudom milyen adagban szeded? Nekem legalábbis ezt ajánlotta a doki, mikor így voltam. Ameddig nem jutsz el orvoshoz szedd emelt adagban a nyugtatódat napi 3 alkalommal. Ne vedd le kisebb adagra, és ne hagyd ki, ha jobban is vagy. Meg kell nyugodnod, és ez most csak a nyugtatóval lehetséges.
2020. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az az út, amit megtettél idáig? Gondolom, nem egyik pillanatról a másikra alakult ki nálad ilyen mértékű szorongás. Mióta tart ez az állapot, van-e, akinek beszéltél róla? Szakembert felkerestél már?
2020. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!