Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ha én soha...

Mit csináljak hogy ha én soha nem érek fel másokhoz?

Figyelt kérdés
Önbizalmam az soha nem volt, bár meg is van rá az okom, hogy miért nincs. Én sose leszek tökéletes senkinek sem. Az exem is akivel legutóbb jártam is, már megtalálta az igazit egy másik nő személyében. Csak én nem leszek soha sem a nagy ő senkinek. Soha senkinek nem tudok eléggé megfelelni. Persze én is naiv voltam, mert azt gondoltam, hogy na végre én is kellek valakinek, aztán kiderült mégsem. Így lassan 30 évesen már belefáradtam az egész életbe. Egész életemben csak csalódások érnek, és azzal kell szembesülnöm, hogy én semmit sem érek. Iskolában is csak a kiközösítés központja voltam, akiket a barátaimnak hittem se voltak azok. Felnőttként pedig ismét csak a kudarcok, mint gyerekkoromban, továbbra is van meg van erősítve, hogy én sose leszek elég jó senkinek se társként.
2020. febr. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol, milyen végzettséged van és karbantartod-e a külsődet?
2020. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fekete feheren latod a dolgokat. Miert kell tokeletesen megfelelni valakinek? Miert nem eleg, ha 80%ban elfogad? Na meg mindenkit ernek kudarcok parkereses teren, nem kell egybol altalanositani. A masik meg, hogy valoszinuleg tudat alatt te valasztol olyan part aki elutasito veled es nem fogad el, hogy bizonyisd magadnak a belso hited, miszerint sose leszel jo senkinek. Meg miert kell ennyire megfelelned masoknak? Kicsit tul nagy jelentoseget adsz a megfelelesnek. En azt javaslom, ha erdekel a tanacsom, hogy a kognitiv terapiat probald ki, vagy a sema terapiat.
2020. febr. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
És azon gondolkodtál már, hogy mi miatt nem vagy elég jó senkinek? Ha jutottál valamire, akkor miért nem változtattál, amin tudtál? Nem csak a sült galabra kell várni, hogy majd egyszer valaki elfogad, lehet ám magadon is dolgozni, hogy jobb legyél.
2020. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!