Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszihiátrián általalában...

A pszihiátrián általalában mit csinálnak az emberrel?

Figyelt kérdés
Mit jelent az kimossák az agyát elkeépzelhető ,hogy történhet olyan hogy megölnek valakit még is éll?? szerintetek hogy van ez ??? mit jelent kimossák az agyát az mit jelent vagy hogy pszihozisban van valaki a papírokra ráírják hogy a beteg mit kapot???

2020. febr. 15. 22:31
 1/8 anonim válasza:
92%
Hát a felnőtt pszichiátria nem tudom milyen.Én gyermeken voltam.Az ápolók jófejek voltak,barátaim is voltak,orvosok is kedvesek volt foglalkoztató,olvastam szóval szerintem nem volt vészes.
2020. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de arra lennék kiváncsi ,hogy az emberrel általában mit csinálnak mit jelent az kimossák az agyát?? mit jelent az ??? vagy pszihozisba raknak ?? az mi
2020. febr. 16. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem mossák ki az agyát ez egy hülyeség, ilyen nincs. Pszichózisba szintén nem raknak senkit, mert pont azt igyekeznek gyógyítani.
2020. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
engem még is abba raktak tudomásom szerint valmit beadnak valmai injekciót amikor valki bemegy ugy tudom
2020. febr. 16. 10:36
 5/8 sobo8 válasza:
92%
Ez negatív mítosz! A pszichiátrián segítő szándékú emberek vannak. Minden a beteg érdekében történik. Még a begyógyszerelés is. Ezt saját tapasztalatból mondom.
2020. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerinted lehet olyan hogy meg is ölhetnek ?? valamit jelent az kimossák az agyát én életemben kétszer voltam mind kétszer valmit csináltak? amire napokig nem emlkeztem ??
2020. febr. 19. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem amiatt nem emlékszel, amit ott csináltak veled, hanem amiatt, amiért bekerültél.


Egyébként injekcióban általában haloperidolt szoktak adni ami annyira borzalmas gyógyszer, hogy terhesnek is lehet adni hányásra...

2020. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen igen én is azt kaptam ugy tudom
2020. febr. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!