Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog, hogy közel a...

Girlll3 kérdése:

Normális dolog, hogy közel a 30-hoz még szeretem a plüssöket és az ágyamban vannak?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen rakjam el egy dobozba és ne legyen elől. Mlndjuk nagy igényem már nincs rájuk. Csak aranyosak.

2020. febr. 16. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy, így normális. Ha férfi lennél, akkor nem lenne az.
2020. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan kérdezték már ezt, én nem tudom, miért lenne probléma.

Én világ életemben imádtam a plüssöket, rengeteget kaptam gyerekkoromban, mindegyik egy szép emlék, eszem ágában sincs kidobni vagy eldugni őket.

Plusz mindig van alvós plüssöm is, ha egyedül alszom, általában valamelyik nagyobb, szimplán mert kényelmesebb úgy feküdni, hogy magamhoz ölelem.

Még senki nem szólt be ezért, hogy hú de gáz vagyok, vagy bármi. Ha meg valaki szerint ciki, hát egészségére, gondoljon amit akar.

Szerencsére nem más emberek, pláne vadidegenek véleménye alapján élem az életemet. :) Te se tedd.

Szerintem egy férfitől sem gáz, ha vannak az ágyán vagy a szekrényén plüssök, nyilván 120 db csillámló rózsaszín unikornis már furcsa lenne, de 1-2 aranyosabb, igényesebb plüssel semmi gond nincs. Elférnek. Semmivel sem rosszabbak, mint a csicsás díszpárnák meg hiperszuperdizájnos méregdrága ágyneműk, amivel más felnőttek díszítik az ágyukat. :)

2020. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és közel 30-hoz még mindig egy babakori kis törölközőmmel alszom. Bár van egy enyhe autisztikus vonásom, ez nem létszükséglet és még nem vágta a fejemhez senki, hogy ez baj lenne. Csak bátran légy önmagad, ha neked így jobb. :)
2020. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!