Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen problémája lehet...

Milyen problémája lehet annak, aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Dühös lett, tehetetlennek érezte magát, és üvöltözött. Aztán már nem szavakat üvöltött, csak simán hisztérikusan ordított. Utána még percekig remegett.

2020. febr. 17. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős, milyen mentális állapotban van, mi volt a konkrét ok, stb. Nem mindegy ugyanis, hogy egy hároméves gyerek, egy kábítószeres befolyásoltság alatt álló személy, vagy egy súlyos traumát átélt valaki csinálta.
2020. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy kevés infót adtam meg. Huszonéves lány, elvileg normális, bár pszichológus biztos nem ártana neki, kicsit nehéz gyerekkora volt. Önértékelése nem túl jó azt hiszem, enyhe depresszión is túl van már. És most ez a "dühkitörés" vagy nem is tudom minek nevezzem. Nem tudom mennyire lehet súlyos a dolog.
2020. febr. 17. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a pontosítást.

Önmagában egy-egy ilyen kitörés mindenkinél előfordul, komolyabb problémára inkább akkor kell gyanakodni, ha ismétlődően jelentkezik, vagy jelentéktelen apróságok miatt. Ha egyszeri eset volt, akkor valószínűleg komoly oka volt.

2020. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszod. Egyébként egy kisebb vita volt a kiváltó ok. Elég ijesztő volt amit ez a dühkitörés művelt vele.
2020. febr. 17. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Borderline személyiségzavarnak hívják
2020. febr. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!