Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a Rexetin...

Lehetséges, hogy a Rexetin szorongásoldó felerősítette 3 nap után a tüneteimet?

Figyelt kérdés
Ami nálam kényszeresség mindenféle betegség keresgetése illetve olvasgatása, takarítás és kézmosás illetve a szemeimet is forgatom.
2020. febr. 20. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem nyugtató, pörgetőszer. A nyugtató hatás majd 2 hét után jön, ha megfelelő neked a gyógyszer. Szoktak mellé szorongásoldót is adni az elején.
2020. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát de ez szorongásoldó.

Szedek mellette napi 2*100 mg Lamolepet és 50mg Kventiaxot.

2020. febr. 20. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. A pozitív hatáshoz 6-8 hét is kell.
2020. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Atyaúristen. Nekem eddig mindenki 2 maximum 3 hetet mondott.

Ha abbahagyom akkor, ha mondja az orvos nem jön vissza betegségem?

2020. febr. 20. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyén függő, hogy mennyi idő kell. Nekem 3 hét kellett, 20mg-al kezdtem. 7 év után elhagytam. Normális, ha felerősíti a tüneteket. Türelem kerdése az egész.
2020. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kb. 1.5 évig szedtem, leginkább 10 mg per nap adagban (rövid ideig 20 mg naponta), engem az első hetekben, hónapokban eléggé álmositott, majd már kevésbé és jól lettem tőle.

Egy idő után azt vettem észre, h már mintha nem lenne hatása, sztem tolerálta a szervezet. Elhagytam 2 hét alatt fokozatosan, 20-10-5 mg, elvoltam nélküle közel egy évig, de az utóbbi hetekben idegesség, lobbanékonyság, türelmetlenség, esetei enyhe szorongással jelentkezett.

Amikor szedni kezdtem, akkor is voltak ilyenek, de már szédülési esetek is előjöttek, ezért kezdtem el a kúrát.

2020. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!