Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarban előfordulna...

Bipoláris zavarban előfordulnak ezek?

Figyelt kérdés
Sokszor gyerekesen viselkedek bizonyos helyzetekben és olyanokat is mondok meg röhögök.Nagyon el tudom engedni magam és észreveszem magamon,hogy gyerekes dolgokat mondok és kedveskedek,de hirtelen,ha pl szólnak valamit ,azt támadásnak veszem és egyből ingerült és komoly leszek. Olyan mintha a bipoláris mellett személyiségzavarom is lenne,de nem tudom milyen és a dokim se tudja. Van,hogy zavarban vagyok mások előtt és izzadok. Vagy ingerült leszek apró kis beszolasokra. Mintha megfelelési zavarom lenne,de máskor meg pont,hogy nem akarok megfelelni. Bipoláris vagyok évek óta,de nem tudom,hogy ezek a tünetek vannak e benne? Mintha lenne egy másik énem aki dühös ingerült minden kis ingerre. Vagy poénos kedves,gyerekes és zavarba van. Idegesítenek sokszor az emberek,de van mikor hiányoznak.Nem tudok önmagam lenni.zavar,hogy zavarban vagyok. Nem merem kimondani amit gonolok. Máskor meg nagyon is kimondom. A hangulatom ingadozik,de ez szerintem nem bipoláris tünet vagy nem tudom. Mintha sok személyiségem lenne borderline bipolárissal ? Vagy skizoaffektív?
2020. febr. 21. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A Bipolàris Zavar az erõsen ingadòzò hangulat mélysége és magassàga.

Egyszer fokozott jòkedv,egyszer pedig totàlis letargia.

Én 400 mg-Lamolepet szedek erre,ami ìgy hangulatstabilizàtor.

2020. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
borderline vagy elkerülő szv. is lehet
2020. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bipoláris zavar.
2020. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
A borderline-t sok esetben diagnosztizálják bipoláris zavarnak (főleg férfiaknál).
2020. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha rólam írtad volna, a kiegészítő részt, mert én pont ugyanilyen vagyok. Engem akut bipoláris affektív zavarral diagnosztizáltak, még nagyon régen. Én is ugyan ezekkel küzdöm. A bipoláris zavar egy olyan betegség, ami nagyon sokszínű tünetekkel jelentkezik, mindenkinél máshogy. Nem lehet mindenkire ráhúzni egy stigmát mert lehet teljesen eltérő. De attól még lehet bipoláris zavar, csak más tünetekkel, mi t az megszokott általában. Szóval, mindenkinél más, de ha utána nézel te is meg tudod állapítani, hogy ki jellemző rád, meg min nem, és így csináltam. 25/L
2020. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bipáris zavar. Inkább személyiségzavarnak tűnik.
2022. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!