Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfi vagy nő pszichológushoz...

Férfi vagy nő pszichológushoz menjek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha 22 éves fiú vagyok és részben szerelmi részben önértékelési problémákkal fordulnék pszichológushoz akkor melyik nemhez lenne célszerűbb mennem?
2020. febr. 21. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikhez akarsz, ez egyéni, mind ugyanazt tudja. Annyiból praktikusabb lenne férfihez, hogy a nőbe szinte óhatatlanul beleszeretnél, és az kellemetlen.
2020. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknel azt erzed, te jobban meg tudsz nyilni. Nekem nincs semmifele komplexusom, marmint anya-apa, de en peldaué csak idosebbhez tudnek menni, mert tudom magamrol, hogy egy fiatal pszichologusnak nem tudnek megnyilni. Mindenkinek van valami kis defetje, nekem ez.
2020. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kettes, te jó Isten most jöttem rá, miért hagytam abba két alkalom után a pszichológushoz járást...fiatal volt és ez zavart, csak nem tudatosult bennem. Nem azért, mert tapasztalatlannak tartanám, hanem a velem egykorúak-fiatalabbak feszélyeznek.

elnézést az offért.

2020. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőként férfi pszichológushoz járok. Nekem őt ajánlotta egy nagyon jó ismerősöm. Amikor ajánlotta, meglepődtem, hogy egy férfi, de annyira kétségbe voltam esve, hogy elfogadtam az ajánlást, és elmentem hozzá. Nagyon jó döntés volt. Nem is tudnám elképzelni azt, hogy nőhöz járjak. Azóta azt is kisakkoztuk, hogy miért is férfihez járok.

Mindkettőnek (azonos és ellentétes nem) megvan a maga előnye és hátránya. A legfontosabb: olyanhoz járj, aki szimpatikus már az első találkozás alkalmával is.

2020. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!