Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvost kell felkeresni...

Milyen orvost kell felkeresni a következő panasszal?

Figyelt kérdés
Irok, majd mikor visszaolvasom azt veszem észre, hogy szavakat tévesztek. Egy ideig azt hittem a prediktiv szövegbevitel téveszt meg, de nem. Mert teljesen más kulalaku szo van. Pl. a csak és a hogy szavak összetévesztése oda nem illő módon. Amikor észreveszem rendben le tudom irni helyesen. De most már más is van. Keresek egy cetlin rajta valami adatot, megtalálom, de hiányzik rola pont az. csak 2 soros az irás. leteszem valahova. Késöbb a cetlit megtalálom, s megvan mindhárom sor legalul a keresett adat. Hajlitási nyom nincs a papiron szoval egyszeruen nem vettem észre a harmadik sort... Nem tudom összefugg e, de szemészeti vizsgálaton a két szélső betut nem tudom felismerni amikor a középsőket igen. A két szélső elmosodik...
2020. febr. 22. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy szemesz, vagy gyogypedagogust, mert lehet diszlexia? Talan.
2020. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
régen nem voltam diszlexiás. 48 évesen jött most elő.
2020. febr. 22. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neurológust.
2020. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!