Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt olyan, aki eltékoz...

Van még itt olyan, aki eltékozolta a tanulásra az egész fiatalkorát?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen és rettenetesen bánom, borzalmas érzés havi 700 ezret keresni, meg az évi három nyaralás is felér egy kínzással. :-D


Nem, életem legjobb befektetése volt a tanulásom, ezerszeresen megtérült már most.

2020. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
mint fentebb olvasható, van eredményesmtanulás, és van, akinek dupla annyi dő kell a diplomához(és a nyelvvizsga reménytelen). Van aki a kettes diplomának is hasznát veszi,pedig nyolc év kellett hozzá,aztán van aki csak kesereg, hogy nem viszi smmire, pdig jó tanuló volt(csak élhetetlen,anyuka arany kicsi fia)
2020. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem az ötödik sulim, amit jelenleg csinálok és ebből a második felsőfokú...


Az a gond, hogy buta vagyok, lassan tanuló, nem tudok nyomás alatt teljesíteni.


Az eddigi életem a tanulásról, illetve munka+tanulásról szólt, pénzem mára semmi, egészségem nincs (se testi, se lelki) és úgy tönkretettem az életemet, hogy abból már nincs kiút.


Az az ember vagyok, akit ha egy hétre bezársz egy szobába tollal és papírral, még akkor is feltalálja magát, nem unatkozik.


Ehelyett csak a tanulás volt eddig az életemben.

2020. febr. 23. 15:03
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Most gondolkodj el, hogy neked valóban diplomára van-e szükséged, vagy megelégedsz egy nem diplomás szakmával. Azzal is kereshetsz jól.
2020. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az eddigi éveket is sirqtbám, de jelen állás szerint 31 éves koromig nem lesz életem.


Ahol most dolgozom, oda azért vettek fel, merthogy jaj de motivált, esti egyetemen tanul..

2020. febr. 23. 16:10
 6/10 A kérdező kommentje:

Már 2017 elején csak arról álmodoztam, hogy milyen jó lesz, ha végre lesz szabadidőm...



Keresek egy fájdalommentes öngyilmossági módszert.

2020. febr. 23. 16:27
 7/10 anonim válasza:
100%

Az a "baj" a tanulással, hogy NEM GARANTÁL SEMMIT!!!


MERT AZ EGÉSZ CSAK SZERENCSE KÉRDÉSE!!!


Én az első diplomám után néhány évet dolgoztam, aztán megint elkezdtem tanulni. Nappalin. Ahol most dolgozok, egyszerű gyári munkás vagyok. Erre vettek fel. Bezzeg a második sulimból való csoporttársam irodán van, nyelvvizsga és "csak" egy felsőfokúval.

Szerinted ez mi?!?!?

Vannak emberek, akik küzdhetnek akármennyit, mindig megfogják szívni és nehéz lesz nekik. És vannak olyan szemétláda, nagyképű férgek, mint mondjuk az első válaszoló, aki egy-két hó döntése miatt bekövetkező sikere miatt lefog nézni mindenkit. Valószínűleg te is olyan vagy/leszel, mint az első kategória.


Ennek ellenére azt mondom, hogy tanulj, mert egyébként "jó" dolog, csak nem mindig kifizetődő, hiszen a sikerről nem te döntesz, hanem az élet/isten/sors, nevezzük akárhogy.


Küzdj tovább, lehet, hogy nem lesz jó/jobb, de ne add meg magad ennek a szemét, "életnek" nevezett rémálmomnak!

2020. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

* nyelvvizsga nélkül, javítva, bocsánat!

Előző.

2020. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért végzel el ennyi iskolát? Szereted is őket, a szakmáknak hasznát veszed?
2020. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert volt 3,amik összefüggtek, iskolának 3, szakmának egy. Nem tetszettek
2020. febr. 24. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!