Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok depresszív alkat?

Miért vagyok depresszív alkat?

Figyelt kérdés
Eléggé antiszociális vagyok, nem nagyon szeretek emberek között lenni, mert elég kevéssel tudok értelmesen beszélgetni, a hosszas, tartalmas beszélgetéseket szeretem. Szeretek egyedül ülni valahol és nézelődni, hogy megy a világ körülöttem. Kifejezetten szeretem az esős időt, és az esőt is szeretem nézni ahogy esik. Nincs rossz kedvem, de ilyenkor mindenki azt hiszi, hogy valami bajom van. Mindig nosztalgiáznék, főleg olyan időkből amikor nem is éltem, miután elolvasok egy könyvet (1990 előttieket olvasok csak) szinte mindig belémynilal, hogy nekem nem "ebben a korban lenne a helyem". Nem járkálok full feketében, nem vagyok furcsa sem, vannak barátaim is, de ezt nem nagyon tudom senkivel megbeszélni. Rákeresnék neten, de nem tudom milyen kulcsszavakara kéne keresni, hogy bármi értelmesre jussak. Lehetséges így egyáltalám találni párt? Létezik hasonló lány? 17/F

2020. febr. 23. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Az eső kivételével én is ilyen vagyok. Párkapcsolatban élek, úgyhogy igen, lehetséges párt találni. Sőt! A párodnak nem kell ugyanilyen beállítottságunak lennie.

26L

2020. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!