Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek segitett a pozitiv...

Kinek segitett a pozitiv gondolkodas? Peldaul Louis Hay, Brian Tracy, Szabo Peter

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kivancsi, hogy kinek nem tetszik a modszer, hanem hogy azok, akik vegig csinaltak amit mondanak nem csak hallgattak. Azoknak tenyleg valtozott az elete, jobbnak, sikeresebbnek, egeszsegesebbnek erzik magukat?

#motiváció #Brian Tracy #pozitiv gondolkodas #Louis Hay
2020. febr. 24. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon sokat változott. Nem csináltam végig semmiféle menő tanfolyamot, de az alapokat ismerem, gyakorlom, és működik. Régebben tiszta ideg voltam, ha biciklivel kellett menni valahová, most meg örülök, mert ez azt bizonyítja, hogy van biciklim és lábam is amivel hajthatom. Pedig a körülményeimben semmi nem változott.
2020. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem Brian segített. Loiustől nem olvastam még könyvet, Pétertől néztem videókat, de ő nem túl szimpatikus. Olyan, mintha Briant akarná másolni.


Brian is a tervezési részben segített, a siker 12 pontjával.

2020. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezeket az anyagokat úgy tekintem, mint egy végtelenül nagy kirakós darabjait. Sokat segítenek, de nem közvetlenül a materiális síkon, inkább az individuális szemlélet mód kialakításában.

"Egyetlen probléma sem oldható meg azzal a szemlélettel, ami a problémát elő idézte"


Amúgy nagyon ajánlom még Dan Millmant (spirituális önfejlesztés) és Dr. Marshall Rosenberget (Erőszak mentes kommunikáció).

2020. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az egész egy nagy kamu. Én a helyetekben inkább önéletrajzi könyveket olvasnák akiktől lehet inspirálódni , mint Napóleon, Hitler,Lenin,Elon Musk, Kimi Räikkönen,Barack Obama,
2020. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy igazságok vannak Brian Tracy mondandójában. Én gyakorlom és működik is.


[link]

2020. aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2020. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!