Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek "mindenki borderli...

Szerintetek "mindenki borderline", aki velem kapcsolatba kerül? Frász odalent.

Figyelt kérdés
... El kezd velem valaki egy kapcsolatot sok évtized után - sokan közülük magasan szakképzett emberek - írnak e-mailt, stb., aztán kb a 3. levél vagy a 3. nap után soha többé nem válaszolnak, soha többé nem írnak. Én nem írtam egyiküknek sem az életben egy csúnya szót sem (a mai napig nem töröltem ki az e-mail rengetegeket), így olyan rejtélyesnek találom ezeket a eltűnéseket, hogy néha arra gondolok, ezeknek az embereknek borderline zavaruk lehet és kapcsolatokat akarnak, de hamar megunják a másik embert és tovább állnak. Igazam lehet? Vagy hová tűnnek?

2020. febr. 24. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző a borderlinera az eltűnés. Sőt, elég hosszú és viharos kapcsolatokat lehet velük átélni. A hiba "máshol" van.
2020. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy mégsem tetszel nekik, és simán ghostingolnak?


Társkeresőn ezt rengeteg ember csinálja

2020. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet borderline, de nárcizmus, és akár antiszociális is, ha már a személyiségzavarokról beszélünk. Mindre jellemző az idealizálás, majd leértékelés. Persze nem kell ahhoz személyiségzavarosnak lenni, hogy valaki ilyet tegyen. Helyén kell kezelni az ilyen internetes ismertségeket, hiszen ezek az emberek pont a számonkérhetetlenség pajzsa mögé bújnak.
2020. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem utal borderlinera.
2020. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!