Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomoridegem van? Túlterheltem...

Gyomoridegem van? Túlterheltem magam? Zavar egy ember és ez az idegesség az egészségem rovására megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hét minden napjára be vagyok táblázva. Szószerint. Hétfőn, kedden és péneteken edzésre járok és mivel falun lakok, nem tudom megoldani a hazajövetelemet a városból, ezért általában késő este érek haza. Tanulni alig-alig tudok, inkább hétvégenként szoktam belefeküdni. Szerdánként iskola után külön angol órára járok, ami 2,5 órát vesz igénybe. Csütörtökön meg 9 órám van a suliban, késő délután 4 órakor meg olyan vagyok mint egy zombi és még haza vánszorogni is alig van erőm.


Kb. egy hónapja kezdtem el sportolni és külön angol órákra járni... Na és kb. 2-3 hete folyamatosan fáj a gyomrom. Ez a túlterheltség miatt van? Magamra alig jut időm, viszont sportolnom és tanulnom is kell. Sport az egészségem miatt, tanulás a jövőm miatt. Apukám azt mondja, hogy ez gyomorideg probléma nálam... és azt is mondta, hogy valamit fel kell adnom. Mivel az iskola az én "főállásom", ezért a tanulást nem adhatom fel... Viszont az edzéseket is szeretem.:/

Szerintetek?


Plusz van még egy osztálytársam, aki folyamatosan el akar nyomni... Nem tudom hogy mit ártottam neki, de valami miatt folyamatosan versengeni akar velem. Talán ezmiatt is idegeskedem. Sőt, szinte biztos hogy ideges vagyok miatta. Most is feldúlt lettem, holott csak írom... Hogyan tudnám Őt teljesen kizárni?


Mit tudnék tenni?:/ Valaki tudna valamit tanácsolni nekem?

Te mit tennél a helyemben?


16/Egy maximalista lány😅



2020. febr. 24. 21:30
 1/1 A kérdező kommentje:

Ezt kihagytam-> Plusz még:

-Mostanában elég sokat stresszelek az iskola miatt.

-Edzésen is meg szeretnék felelni az elvárásokanak. (Ami azért elég nehéz, hiszen az edzőm elég ratyi... Abból a szempontból, hogy nem való edzőnek... Elég hosszú lenne ezt leírnom)

2020. febr. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!