Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pécs, pszichológus. Kihez...

Pécs, pszichológus. Kihez menjek? Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok egyetemista Pécsett. Amióta itt vagyok, dolgozok és tanulok. Elfáradtam. A szakmám ápoló, tehát a másokon való segítség alapvető, fontos számomra. Összecsaptak a hullámok a fejem felett. Sok barátom van, de mégis egyedül érzem magam. Sokszor fordul meg a fejemben az öngyilkosság gondolata. Úgy gondoltam, ha felmondok és több időm lesz magamra változnak ezek az érzések, de sajnos nem így lett. Azzal, hogy másokon segítek teljesen kiszipolyoz, próbálom nem felvenni az életüket, de így meg csak egy kiégett szardarabnak érzem magam. Ez is közrejátszott, hogy felmondjak. Élvezni szeretém az életemet, kicsit önzőnek lenni. Nagyon sok dolgon parázok, félek, a jövőtöl.

Úgy érzem a depresszió felemészt. Segítségre van szükségem. Tudnátok ajánlani itt Pécsen szakszerű segítséget?

(Kérdezném a volt kollégáimat, de félő, hogy stigmatizálnának emiatt.)

23/n



2020. febr. 25. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Szakembert nem tudok ajánlani, de helyette mást igen. Menj el az erdőbe sétálni, túrázni. Figyeld a körülötted levő világot, élvezd a madarak hangját, a patakok csobogását. Feltölt, megnyugtat.
2020. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dr Bors Péter pszichiáter magánrendelését ajánlom.

Nagyon jó szakember, 7 éve ismerem.

2020. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es: Ha az időm engedi, rendszeresen megyek. Égervölgy a kedvencem. Sokszor megyek egyedül, de néha társaságban is. Malomvölgyben és fönn a Tubesen is többször jártam már. Pillanatnyi időre lenyugtat, de aztán elmúlik.


2es: Köszönöm szépen, de egyenlőre pszichológust szeretnék találni. Nem szeretném rögtön azt ha gyógyszerrel tömnének, más alternatívák érdekelnek.

2020. febr. 25. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!