Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is várja már a koronavírust?

Más is várja már a koronavírust?

Figyelt kérdés
Mert ha meghalnék akkor megszűnnének a problémák is. Ráadásul nem önként csinálnám, hanem úgy történne velem, tehát senki nem ítélhetne el.. Milyen jó lenne végre megmenekülni. Az a nagy bökkenő hogy 35 éves vagyok, és így ha ide is ér, nem biztos hogy megmenekülök...

2020. febr. 25. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Az influenza itt van, abba ugyanúgy bele lehet halni, keress egy beteget, ha szeretsz veszélyesen élni.
2020. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is várom már.
2020. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj elé, egy jó kis olasz kiruccanáshoz mit szólsz? :D
2020. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3

Hát pénzem az nincs. Csak sok tartozásom, és rengeteg probléma. Szóval nem jutok sehova, neki kell idejönni 😃

2020. febr. 25. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell azt várni,jön az anélkül is,csak idő kérdése.
2020. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Aha, és azért mindenki betegedjen meg, mert te meg akarsz halni... Szép.


Amúgy meg: általában az idős, krónikus betegségben szenvedők halnak bele. Te nyomod az ágyat 2 hétig, közben szenvedsz, de utána kutya bajod nem lesz.

2020. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

6-oska kicsit olvasgass még utána sztem,nem csak az NLCaféból,tv-ből kell tájékozódni...ha csak egy sima influszerű nyögdíjas korosztályt,krónikákat purcantó vírusról beszélnénk nem lenne ekkora felhajtás körülötte,hogy mondjuk "azonnali karanténok kijárási tilalommal" látszólag indokolatlan szigorú intézkedések,hatósági szervek fellépése a fertőzöttek begyűjtésére,börtönbüntetéssel való fenyegetés megszegések esetén,reptér-városleállások,óriási maszatolás a valódi számadatok és a vírus természetét illetően miegymás..a szájmaszkot rendeltetésének megfelelően kell használni nem szemellenzőnek...


Egyébként részemről is jöhetne már,egyrészt baromira unom a banánt a narancs meg elfogyott,másrészt ha csak feleannyi agymosottat visz el amennyivel probléma van csak a szűk környezetemben már megérte várni rá....eddig az ehhez hasonló krízishelyzetek mindig megfeszítettek és magasról tojtam rá valamit,hogy akkor most én mindent túlélek,de az ezt követő brutál válság és nyomorba csomagolt éhezésben semmi inspirációt nem találok...és az a legrosszabb,hogy sokan még mindig azt hiszik,hogy egy kis bevásárlás,vitaminozás után simán kiböjtölik az egészet,de jóval előre nem tudnak tervezni...bele sem mernek gondolni,mert ha így lenne visítva mennének neki az első szembejövő kamionnak...lesz itt még karácsonyi ajándékozás algopirinnel és még örülhetnek,hogy egy fél leveskocka és egy kenyérjegy jut mellé,de én már csak odaföntről fogok integetni...

2020. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDD
2020. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bár meghalna mindenki
2020. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!