Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság tényleg az...

Az öngyilkosság tényleg az egyetlen kiút?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, jó munkám van, párkapcsolatom. Ott tartok, hogy 3 naponta bekattanok. Voltam kórházban is. A pszichiáterem az 2 hónap múlva esedékes időpont előtt nem hajlandó egy telefont se felvenni. Gyógyszeren változtatni állítólag nem tud. A pszichológushoz járok de semmi eredménye. Ott tartok, hogy legyen ennek vége. Másból se áll az életem csak abból hogy gödörből gödörbe kerülök a semmitól. Ha legalább valami oka lenne volna értelme a pszichológusnak, de nincs. Szarul vagyok a semmitől és már jó időszakok sincsenek. Az orvosok meg nem csinálnak semmit. Kérem a segítséget de hiába. Én így nem élek tovább.
2020. febr. 25. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért azon én a helyedben elgondolkoznék, hogy a párod miért nem hagy ott a francba, ha ennyi problémád van... Talán azért, mert szeret... Sok ember bármit megtenne azért, hogy legyen egy társuk aki szereti őket... Te eldobnád ezt az ajándékot, és kínt okoznál pont annak, aki szeret. Adj időt magadnak és az életnek, hidd el, javulni fognak a dolgok!
2020. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Az orvosok? Hány orvos? Ha a meglévő orvos nem jó, akkor másikhoz kell menni. A pszichológus helyett is, ha az se megfelelő, bár a te esetedben ez inkább gyógyszerezés kérdése.
2020. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
A csöves lét is kiút.
2020. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
60%
Ha gyógyszerek hatására nem vagy jobban, akkor szarul vannak beállítva a gyógyszerek. Másik orvos kell. Tudom, ha vidéki vagy, akkor ez nem egyszerű. De meg kell oldani. Ötven kilométeres körzetben csak akad egy másik klinika.
2020. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, hogy a gyogyszer nem jo szamodra amit szedsz. Nem mindenkinek valo ugyanaz a gyogyszer. Sokszor ki kell kiserletezni kinek mi valik be. Miota szeded oket? Ha nem olyan regota , akkor a gyogyszerek is felerosithetik a tuneteidet az elejèn!

En keresnek egy masik pszichologust. Es kernem h mas gyogyszert irjon fel.

Mindig kell, hogy legyen megoldas!

Jol leszel!

2020. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
64%

"En keresnek egy masik pszichologust. Es kernem h mas gyogyszert irjon fel."


Pszichológus nem ír fel/nem írhat fel gyógyszert. Tényleg nagyon nagy kérés lenne, hogy csak olyan szóljon hozzá a kérdésekhez, aki ért is legalább egy kicsit dologhoz? Főleg egy ilyen krízises témában?

2020. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

bocsanat *Pszichiater.

Teny, nem vagyok orvos, de van tapasztalatom boven sajnos ilyen teren.

Nem hiszem, h barmi rosszat javasoltam volna. Tudom h sokan gondoljak, h az antidepik meg az ilyesmi gyogyszerek nem megoldasok es csak elfedik a problemat, de vannak olyan helyzetek amikor a kikapcsolas, relaxalas, beszelgetes,kirandulas, yoga mar nem eleg...

2020. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
49%

"Teny, nem vagyok orvos"


Az látszik.



"de van tapasztalatom boven sajnos ilyen teren."


Nekem meg nagy tapasztalatom van a bszásban, de ettől még nem lettem szexológus.

2020. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Kerlek mondd mar el mi volt abban rossz , amit irtam? (Azt leszamitva, amit mar leirtal)
2020. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
39%

Az volt a gond, hogy hülyék ne szóljanak hozzá olyan dologhoz, amin emberi sorsok, életek múlhatnak. Írasson fel a pszichológussal gyógyszert...!


Édes Istenem...


Ennyi erővel írhattad volna azt is neki, hogy írasson fel másik gyógyszert a hentessel, vagy a postással.

2020. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!