Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az állandó melankónia...

Normális az állandó melankónia 16-17 éves korban?

Figyelt kérdés
2 éve boldogtalan vagyok és minden nap a halalálom kívánom. Mi okozza ezt? Több mint egy évig dohányoztam, szedtem xanaxot is egy ideig de semmitol nem lett jobb. Ez igy marad orokre vagy lesz valtozas? Volt valakinek hasonlo idoszaka? Annak meddig tartott mi zokkentette ki belole?

2020. febr. 25. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális! Fordulj pszichológushoz, ő megmondja, hogy mi okozhatja és mi a teendő. A dohányzás nem fog segíteni, kár volt kipróbálni is.
2020. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek pscgilógushoz menni azon kivul tudok kezdeni valamit magammal? És már nem dohányzom talán ez az egy siker van amit elertem.
2020. febr. 25. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

tanulj, hogy minél több sikerelmenyed legyen

es legyel sokat emberek között

2020. febr. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Körzeti orvos teljes vérkép..lehet vashiány, téli időszak után D-vitamin hiány olvass utána! A francnak kell rögtön pszichológus, millió más oka lehet annak, hogy fáradékony valaki. Nekem például hormonzavarom volt az idióta orvosok meg emberek rögtön agyturkászhoz irányítottak.
2020. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fáradékonyságrol van szo
2020. febr. 26. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha tudod, akkor minek teszel fel kérdést!?
2020. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2020. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!