Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Őszülhetek a stessztöl?

Őszülhetek a stessztöl?

Figyelt kérdés

31 éves ffi vagyok és alap esetben sem mondanám magam egy boldog embernek, a kisfiamon kívül akit reggel meglátok nincs nagyon más örömöm.


Alap esetben egy nagyon mosolygós ember vagyok aki úgy kell már fel hogy mosolyog de sajnos a barátnőm az ellentéte annak amilyen lennék vagy vagyok.


1 minimális örömöm sincs mellete és azon felül hogy teljes mértékben hidegen hagyom őt és úgy élünk mint két idegen bármit teszel bárhogy közeledek felé ez nem változik mert azonnal el lök magától. Ez megy már 21 hónapja.


Minden napom stesszes, és oldalt meg a borostámba látom hogy van jópár ősz hajszállam, visuonylag elég sok.


Azt viszont erzem hogy belül rettenetesen tönkremegyek és ez nem tudom milyen hatással van az egészségemre.



2020. febr. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz ki ebből a kapcsolatból?
2020. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki 20 évesen őszül, de te lehet, hogy a kapcsolatodtól.. Ha nem tudtok beszélgetni, és nem változik semmi, akkor lépj tovább!
2020. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem őszülhetsz attól ha túl sokat stresszelsz.
2020. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de leírtál mindent, amitől stresszelsz. Nos tisztán látod, a megoldáson gondolkozz, hogy tudsz ebből kilépni. Hogy nyered vissza az önbizalmad..? Ülsz és várod a csodát? Vagy elindulsz pl segítséget kérni.
2020. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!