Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lenne felkérésnek...

Érdemes lenne felkérésnek pszichológust?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon kezd kicsúszni az életem irányítása a kezemből és ebben az évben eddig összesen kétszer voltam boldog.

Még a barátaim sem tudnak boldoggá tenni.

Nagyon sok kudarcom volt az életemben.

Néha azon gondolkozom, hogy van-e valamilyen mentális zavarom, de ezt én nyilván nem tudom eldönteni.

Valami baj biztos hogy van velem, lehet hogy személyiségzavar, lehet hogy csak simán fura gyerek.

Valaki aki ért ehhez privátban tudna segíteni, hogy pár kérdésből megmondja, hogy érdemes-e pszichológust felkeresnem vagy csak egy összezavarodott tinédzser vagyok?

17f


2020. márc. 1. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, ha szeretnéd nekem írhatsz!
2020. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Megfogalmazódott benned a gondolat, bizonyára már ülsz rajta egy ideje, végiggondoltad, hogy mik a problémáid. Szerintem ha sikerül egy jó szakértőhöz kerülnöd, egy külső, pártatlan fél nagyon sokat segíthet neked. Még ha nem is olyan hatalmasak a problémát, vagy te lekicsinyelnéd őket, valamiért egy ideje foglalkoztat a gondolat, szerintem hasznos dolog időben szembenézni velük és sokat fejleszthet a személyiségeden.
2020. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!