Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek, hogy sikerült leküzdeni...

Kinek, hogy sikerült leküzdenie az önbizalomhiányt és a szociális fóbiát? 28éves srác vagyok aki már régtől ezekkel a problémákkal küzd.

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Továbbá: sajnos beleestem egy csapdába: társaságban,hogy jobban menjen a beszéd,ismerkedés alkoholt ittam...ez egy bevált módszernek tűnt abban az esetben is ha szinpadra kellett álnom a zenekarral melyben játszottam.Nem ittam sokat csak annyit ami csillapitotta a feszültséget.Igen már látom ,hogy ezen gyorsan változtatnom kell mert hosszú távon ez nem egészséges dolog.Van itt olyan aki szntén ezzel küzd ,küzdött? Mi segitett?
2020. márc. 3. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogy f36
2020. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a biztatást...lehet neked nem sikerült azért irtad ezt
2020. márc. 3. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat segített a terapeutám. De segített a kontrollált kilépés a komfort zonámból is. Pl interneten vagy egy-egy baráttal, egyedül. Ott én voltam kontrollban és ez segített. Az internet azért volt jó, mert úgyse fogok velük megint találkozni.


Ezen felül, hülyén hangozhat, de nekem sokat segített, hogy elkezdtem jobban öltözködni. Nem feltétlenül drágán vagy jól, de egy stílusban ami nekem tetszett és jól néz ki rajtam (szerintem, aki nem ért velem egyet mehet a **** ;) ) ez sokat dobott az önbizalmamon.


Volt még egy-két dolog, de talán ez az ahogy elindult?

2020. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudatossággal. Az érzéseim, gondolataim megfigyelésével és azok fölé emelkedésével.
2020. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!