Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki hallott már ilyesmiről,...

Valaki hallott már ilyesmiről, vagy esetleg tudja hogy ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Általában olyan 2 hetente, de ez változó, hogyha meghallok valamit legyen az szavak vagy egy zenének az alapja, kivált belőlem egy ilyen furcsa érzést és egy szöveg átfut a fejemben. Illetve ha valakinek hallom a hangját vagy előttem van egy szöveg, az olyan mintha megegyezne azzal mi a fejemben átfut vagy kapcsolódna hozzá, de erre később mikor elmúlik nem tudok sehogy se visszaemlékezni mi volt az. Továbbá minden alkalommal befolyásolja az ízlelésemet is, van amikor hányingerszerű érzés is kíséri.És ha megpróbálnám esetleg leírni hogy mi volt az a gondolat, egyszerűen képtelen vagyok rá Pl. felakartam volna oldani a telefonomat és nem jutott eszembe a jelszó.

2020. márc. 8. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az érzéseket próbáld meg beazonosítani. Mit érzek? Miért érzem? Mire emlékeztet?
2020. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, talán valami tudatmódosító szer hatásához tudnám hasonlítani maximum. Ezt csak így fejtájékon érzem. Hogy miért, viszont fogalmam sincs. Talán az játszhatott közbe, hogy kisgyerek koromban párszor bevertem a fejemet, bár nem vagyok benne biztos.
2020. márc. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!