Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert lehetek mostanaban...

Miert lehetek mostanaban rosszabbul?

Figyelt kérdés

Leginkabb tegnap ota erosodott fel bennem, hogy tekergetem mondjuk a Facebookot, es erzem, hogy izgulok, szorongok, panikolok, pedig nem tortenik semmi. Nem lesz belole panikroham, de eleg zavaro igy is. Jo, nyilvan agyalok is a dolgon es figyelem magamat, a reakcioimat, amivel megjobban megijesztem magam, hogy "uristen mi tortenik". Erzem, hogy nem vagyok kipihent egy par hete, de miert csak most vagyok ilyen rosszul?

Panikbetegsegrey szorongasrs Escitilt szedek fel szemet (10mg tablettanak a felet), es 0,25os Xanaxbol egy szemet. Ezt mind masfel eve. Tavasszal tervezem letenni, a doki azt mondta, hogy telen ne kiserletezgessek vele. Gyogyszer mellett a kezdeti allapotomhoz kepest jobban vagyok, de nem voltam 100%os tole igy visszagondolva, azert voltak eros szorongasaim ha a helyzet ugy adta.

Most nezegetem az allasajanlatokat, valtani szeretnek de felek nyilvan az ujtol, most fejeztem be a szakdogamat, juniusban vegzek a suliban. Kozben kiderult, hogy anyukamat muteni kell mioma miatt... Lehet, hogy tudatalatt ezek utnek ki mentalisan?

22/L



2020. márc. 9. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Heti 3 kemény edzés. Nekem ez segít (én is Escitilt szedek, a 0,25-ös Xanaxot már letettem).
2020. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!