Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek a frontinròl és rivotri...

Akinek a frontinròl és rivotrilòl van összehasonlítàsa, megìrja?

Figyelt kérdés

Szorongàsos pànikbeteg vagyok.


Milyen érzés van rivotril utàn és milyen a frontin utàn?


2020. márc. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem segít, csak rövid időre. Vedd úgy, hogy tűzoltás. Ha nem találják meg a pánikrohamaid kiváltó okát, egy életre az orvosk bábja és a gyógyszerek rabja leszel. és oscsmányul elhízol, tönkremegy a szemed meg minden egyéb.
2020. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

frontin: semmit a világon nem használt, amikor bevettem 20 szemet, akkor is csak elálmosodtam, és aludtam pár órát


rivotril: már 0.5 mg-ot is megéreztem, lezsibbadt tőle a fejem, ennél többnél már megváltozott a viselkedésem, 2 mg már emlékezetkiesést okozott


de hozzátenném ez csak nálam volt így, nyilván mindenkire másként hat kicsit

nyugtatók közül nekem a xanax vált be, de 0.25 épp hogy valamicskét használ, 0.5 meg már kiüt, és alszok tőle

2020. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a vàlaszt.

Én xanax sr.-t szedek,reggel és este 1 mg-t.

De régòta 8mg/nap frontint szedtem és most 3.napja ezzel az adaggal jobban vagyok.

Pszichàterem mòdosította.

Persze màs gyògyszert is kapok mellé.

Szerinted ez a xanax sr a sok frontin bevételt?3 napja jòl vagyok így.

Szerinted ìgy nem kell többé frontin?Vagy ezt is megszokja a szervezet és több kell ebbõl is?

2020. márc. 11. 14:53
 4/6 A kérdező kommentje:
A sok frontin bevételt helyettesìtheti a napi 2mg xanax sr?
2020. márc. 11. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszerre a kettő biztosan nem kell, és tapasztalatom szerint xabaxbol kevesebb elég
2020. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen☺
2020. márc. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!