Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Enyhe szociális fóbiám van.

Nem szeretem magam így az embereket se nagyon.

Vannak barátaim, de nehéz elfogadni, hogy ilyen vagyok...

Volt valaki hasonló helyzetben?

25f



2020. márc. 11. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szorongok az emberek közt sajnos. Le kell küzdeni a gátlások egy részét, és ha látod hogy az nem veszélyes helyzet hogy beszélj másokkal, akkor szerintem enyhül a szorongás.
2020. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz szerintem.

Valahol sajnos ez a személyiség része.

És bizony mivel a mai világban hátrányos,rontja az életminőséget betegségként kezelik.


Biztosan lehet javítani rajta,szerintem ez valamennyire a korral is javul,mivel egyre kevesebb a veszíteni valód,egyre kevésbé érdekelnek azok a dolgok,amik korábban.

De ez nagyon lassú,és minimális,sokaknak szinte rámegy az egész életük,mire kis változásokat is elérnek.


Ráadásul minél idősebb leszel,azt fogod észrevenni,hogy egyre kevesebb időd lesz az emberekre.

Rohanó világban élünk.

Idősebb korban már barátkozni sem ugyanolyan,mint fiatalon.

2020. márc. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!