Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs hétfőig gyógyszerem, és...

Róbert dávid kérdése:

Nincs hétfőig gyógyszerem, és rosszul vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amitrex nevü antipszchióbol nincs több,és csak hétfőn lesz mert meg kellet rendelni,azóta feszült vagyok ingerült szorongok.rosszkedvü állandoan.2 nap nem bevételtől lesz bajom?

2020. márc. 14. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
menj be a sürgősségire, hátha tudnak adni 2 napra gyógyszert!
2020. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajod nem lesz! Vicckategória hogy mindig van 1 kérdező hogy jajj most mi lesz mert nincs gyógyszerem?! Sürgősségire meg az megy / kerül, akinek igen komoly elsősorban szervi baja van. Nem tesco hogy beugrom és majd a kezembe adják 1 pohár vízzel.
2020. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ketteske, a kérdező nem a torokfertőtlenítőjét hiányolja. Nem viccből szedi. És fel kéne fogni, hogy a mentális betegség is betegség, nyugodtan bemehet a sürgősségire, ha rosszul van, el fogják látni.


Kérdező, mi a helyzet veled?

2020. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rosszul vagyok
2020. márc. 15. 10:24
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Legalább az ügyeletez próbáld meg felhívni, hogy mit tanácsolnak! Kitartás!
2020. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kitartok! :)
2020. márc. 15. 10:48
 7/11 A kérdező kommentje:
akinek van amitrex gyógyszere,légyszives adjon. nagyon rosszul vagyok,nemszedem napok óta volt annyi eszem hogy nem váltottam ki időben. 2 napja nem szedem.hétfőn tudok elmenni érte a gyógyszertárba.
2020. márc. 15. 14:48
 8/11 A kérdező kommentje:
problem solved ma megyek el érte a hosszú sorban
2020. márc. 15. 15:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy adjunk? Telepatia? Utalas? Mit szeretnel, de komolyan? Amugy meg 2 nap antidepi nelkul nem a vilagvege, en nalad sokkal erosebb szorongassal honapokat toltottem el, ugy, h kb a falat kapartam es konyorogtem, h valaki oljon meg. Na nem azt mondom, h kellemes es bird ki es nincs semmi baj, mert elhiszem, h szar, de! 2 nap meg nem a vilagvege.
2020. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 napig írogat hátha valaki megszánja (addig semmi baja), de inkább lesajnálunk, mert akarat gyenge vagy.
2020. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!