Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mosoly mögé rejtem szomorúságo...

Mosoly mögé rejtem szomorúságom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátaim, szüleim életvidám emberként ismernek, ám minden egyes nap megsértenek vmivel [Pl megjegyzés alkatomra] és álralában észre se veszik. Minden alkalommal eljátszom hogy milyen vicces de belül sírok. Mosolygok és viccelődök hogy ne lássák szomorúságomat. Utálom magam, eljutottam addig, hogy elegem van. Volt olyan h napi 2x loptak meg suliban. Szüleimben nem bízok, eddig senkinek sem mondtam el... Tanácsok? Nálam betelt a pohár.

2020. márc. 15. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúra?
2020. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg fogyókúrázok.
2020. márc. 15. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is.
2020. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valami tanács?
2020. márc. 15. 00:10
 5/8 anonim ***** válasza:
hogy történt a lopás?
2020. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Foglalkozz magaddal picit jobban, nézd meg mi az ami neked jó, ne próbálj meg mindenképpen a társadalom-média elvárásainak megfelelni.

Tedd azt ami boldoggá tesz és légy hálás mindenért, amid van. A boldogságunk amennyire lehet ne legyen másoktól függő. Például lehet valakinek az a boldogsága, hogy jó valamiben, egy hobbi egy munka amivel tud magának és másoknak is adni, megmosolyogtatni például egy tanár vagy zenész. Sajnos nem minden diák példás magatartású, de a tanár mégis megteszi a tőle telhetőt, ami meg az erején felül van az ne szomorítsa el, mégis emberek vagyunk és hibázunk.

Mindenki egyedi és pótolhatatlan ne felejtsd el. Néha jobb elmondani a problémáinkat is, mint magunkban tartani, és meglásd figyelnek az emberek, segítenek egymásnak és Isten is megsegít.

A sérelmeket meg bocsásd meg és engedd el, ha legközelebb megjegyzik akkor mond el nekik rövid, hogy neked ez nem jó és hidd el változni fognak. Lássák, hogy boldog vagy ahogy és amilyen vagy elvárások nélkül.

Remélem segít. Szép mosolygós napot.

2020. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nincs megbocsájtani valóm de zaklat az egész, edddig senki nem tudta ezt, nem így ismernek az emberek.
2020. márc. 16. 23:27
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 leejtettem 1 kétszázast és egy 8adikos berakta a gatyájába. A másik meg... Arról inkább nem beszélek.
2020. márc. 16. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!